StrYke

StrYke

okres Tábor

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 16.5.2019  11:01

Epizody seriálů normálně nekomentuji ani nehodnotím, tady se ale spíš chci vyjádřit ke komentářům některých uživatelů. To, jak si tu někteří hrozně protiřečí, je až k pláči. Zaprvé něco o Grey Wormovi. To, že začal zabíjet vojáky, kteří se vzdali, bylo naprosto logické - když přeskočíme fakt, že se chtěl nejspíš pomstít za Missandei, tak nesmíme zapomínat, že byl vycvičený k poslouchání rozkazů a k naprosté loajálnosti (takže ti, kteří si stěžují, že se seriál stává klišovitým - s čímž já souhlasím - a zároveň jim vadí, co začal dělal Grey Worm, tak si nevidí do držky). Co se týče těch, co tu brečí, že zabít jednoho draka bylo easy a druhý je nesmrtelný, tak ti mají snad v hlavě úplně vygumováno. První drak byl zabitý v momentu překvapení, takže nijak nemanévroval a v okamžiku, kdy Daenerys o nebezpečí věděla, už se šípům úspěšně vyhýbala. Smrt Cersei - zase, všichni si tu stěžují, jak už je to hrozně samé klišé, ale když někdo umře "normálně" a ne nějakou vyhajpovanou smrtí, tak je to velké špatné. Takhle by se dalo pokračovat ještě dlouho. Nechápejte mě špatně, já jsem z osmé série také zklamaný, nelíbil se mi Aryi plot armor, nelíbil se mi ani fight Ohaře s Horou, nelíbí se mi jak je to hrozně uspěchaný a spousta věcí nelogických (až uměle vykonstruovaných, jako např. fight Jamieho s Euronem, který také navíc nebyl nic moc). Spíš mě tu štvou zaujatí nebo hloupí blbečci, co tu kritizují něco, co tam ve skutečnosti vůbec není nebo to jen špatně pochopili.

• 20.5.2019  10:37

!Komentář NEOBSAHUJE spoilery! Poprvé hodnotím seriálovou epizodu a podruhé nějakou komentuji.. Na předešlé díly 8. série se dalo alespoň dívat, osobně mě bavily, líbil se mi zvukový doprovod, jak moc autenticky herci hráli.. Ač jsem nesouhlasil s uspěchaností děje, se spoustou logických chyb, klišovitými zápletkami a jejich řešeními, na každý díl jsem se těšil. Ale teď jsem rád, že je seriál u konce a že ty zvěrstva, která ta nekreativní dvojice břídilů napáchala (a která se s každou epizodou stupňovala) mi neposkvrní mou dosavadní lásku k tomuto seriálu ještě víc. Kdybych se měl vyjádřit konkrétněji k této epizodě.. Tak jí podle mě nelze nazvat výstižněji, než slovem "nuda". Stále jsem naivně věřil, že mě děj nějakým způsobem šokuje a po předchozí epizodě jsem neměl absolutně představu, jak se bude dál děj vyvíjet (myslím, že stejně jako spousta dalších diváků). Tento potenciál tvůrci ale dokázali pohřbít během prvních pár desítek minut (po zdlouhavých a nezajímavých dialozích) a zbytek je snaha pouze o ukončení co největšího množství načatých dějových linek, pro které jsme měli všichni tento seriál tak rádi a které si zasloužily mnohem propracovanější rozloučení. Nikdy bych neřekl, že epizodu GoTka ohodnotím odpadem. A už vůbec ne, když přihlédnu, že odpadem poměrně šetřím, ale tady to jinak nejde...

• 31.3.2019  09:32
    Gypsyina pomsta (TV film) (2018)

V porovnání s dokumentárním snímkem "Mommy Dead and Dearest" je Gypsy's Revenge sice chronologicky uspořádanější (a po této stránce tedy i koukatelnější), ale po stránce informační je o poznání chudší.

• 8.9.2018  22:15
    Sestra (2018)

Komentář může obsahovat spoilery. The Nun má své silné stránky, ale zároveň ani zdaleka dobře využitý potenciál a několik zcela zbytečných prvků (kluk strašící otce, spousta "zombie" atp.) snímek řadí mezi průměrné horory - jednou a dost.

• 16.2.2016  22:21
    Cabin Fever (2016)

Proč? Proč dělat remake na něco, co to absolutně nepotřebuje? Tohle se ani trošičku neliší od originálu a když jsem to v půlce filmu zjistil a tady se ujistil, film jsem vypnul. Zbytečnost

• 18.8.2015  12:20
    Ghoul (2015)

Samozřejmě, že kvalita filmu byla trošku jinde, ale konečně Češi natočili horor, za který se nemusí vyloženě stydět.

• 9.7.2015  23:00

První díl byl alespoň o něčem, mělo to nápad. Druhý díl byl nechutný a jen pro silné povahy. Třetí díl nemá nic z toho. Třetí díl je prostě sračka.

• 30.10.2014  18:37
    Leprechaun: Origins (2014)

Proboha? Co tohle mělo znamenat? Tak hlavně, tohle nemá vůbec žádnou souvislost s legendárním sarkasticky vtipným Leprechaunem, tady je místo toho něco, co spíš připomíná skřeta z Pádu do tmy. Bad :(

• 14.2.2016  22:46
    Pod zemí (2014)

Výborný film, jenom od první smrti se nějak vytratila ta atmosféra a už to nebylo ono..

• 14.2.2016  09:56
    Pyramida (2014)

Ono by to bylo dobrý, ale ten Anubis a kočky.. Stačil by lepší záporák

• 26.8.2013  16:47
    Lesní duch (2013)

Moc hezké a děsivé masky, film se ale bohužel příliš natahuje a nových nápadů taky není moc..

• 3.6.2013  13:02
    Mama (2013)

Původně jsem chtěl dát "pouhé" čtyři hvězdičky, ale na podporu filmu, aby zůstal v červené barvě, jsem dal plný počet :-)

• 1.7.2013  00:36

Půlhodinový rozjezd, půlhodinové přesekávání, půlhodinový závěr... Bohužel, tudy cesta určitě nevede.

• 4.4.2014  22:07
    The Wicked (2013)

Hodně děsivý horor s "originálním" dějem (námětem taková klasická pohádka, ale tvůrci se jí nesnažili trapně pozměnit). Bohužel mínusem je hodně natahovaná stopáž, ale to se dá v tomto případě odpustit a pro mě jasných pět hvězdiček.

• 29.6.2013  20:45
    V/H/S/2 (2013)

Víceméně stejně kvalitní jako předešlý díl, jenom s tím rozdílem, že zde jsou povídky zhruba na stejné úrovni, zatím co v jedničce byly rozdíly ve kvalitě podstatně výraznější.

• 21.7.2012  13:01
    ATM (2012)

Byl jednou jeden chlapík a ten se takhle rozhodl zajít si na lov. Ale ne na jen tak ledajaký lov, hodil na sebe zimní bundu a vyšel si na parkoviště, kde byla i čistě náhodou bankovní budka. Tak čekal a čekal, dokud nedorazili tři podnapilý dvacátníci a do budky nevešli. Tak se před ní postavil a čuměl. Zrovna se zamýšlel co jim udělá, když o něm začala trojice mluvit, co tam dělá atd. Co taky může normální člověk dělat na parkovišti nebo u bankomatu, že? A teď najednou ten chlapík zavětřil zvuk, otočil se a uviděl jiného chlapíka jak venčí psa. 'Zabiju ho, aby ti tři věděli, že to myslím kurva vážně', řekl si v duchu. ************ Byla jednou jedna trojice spolupracovníků, kteří si cestou z mejdanu smysleli si zajít na pizzu, ale neměli peníze, takže museli zastavit u bankovní budky. Když v ní zrovna vybírali peníze, uviděli fakt hodně divnýho týpka - měl zimní bundu!!! WTF?! 'Fajn, hlavně klid', řekli si. 'Určitě je to jenom nějakej bezďák co chce drobáky'. 'Tak proč nejde k nám a jen tak tam stojí?' 'TAK JE TO DŮCHODCE! Ti přece taky jen tak čumí beze slova na lidi.' Takhle se tam nějak hádali, když ten týpek umlátil nějakýho chlapa se psem. 'Fajn, je to důchodce kterýmu nedali léky nebo mu vyprodali zlevněný zboží' ***************** A TAK TO VŠECHNO ZAČALO

• 20.7.2012  23:21
    Avengers (2012)

Starkovi hlášky jsou nesmrtelný.

• 27.4.2013  21:42

Hodně povedený film, jehož snad jedinou chybou je průměrný vzhled mimozemťanů.

• 27.8.2012  01:45

Zajímavý a skvěle zvládnutý nápad, který výborně kombinuje horor a komedii (i když jako čistokrevný horor by to mohlo být lepší) a především tu má zhuleného a bezchybného Frana Kranze. Hláška "Já jsem v reality show" neměla chybu :D

• 3.8.2012  23:19
    Donner Pass (2012)

Předvídatelné, ale v některých momentech docela strašidelné a vždy zábavné. To, co ze začátku vypadalo na obyčejný slasher, se zvrtlo v crazy kanibalistický horor. Uvažoval jsem dokonce o plném počtu hvězdiček, ale té předvídatelnosti asi vážně mohli trochu ubrat...

• 29.3.2012  22:04
    Helena (TV seriál) (2012)

Jednu hvězdičku za občas úsměvného Leoše Nohu, jinak je tenhle sitcom katastrofa

• 1.7.2012  22:53

Nevěřil jsem, že by mě dokázal Wrath of the Titans zklamat, ale bohužel... Prvního remaku jsem byl příznivec, ale tady bohužel divák postrádá vše, co by čekal - kvalitní epiky se nedočká, žádné pořádné akce, slibované nestvůry z traileru se objevují na malá nedůležitá camea, hromada klišé a stereotypů... Těšil jsem se na minotauruse, který měl bohužel jen krátký boj a navíc vypadal jako z deset let staré nízkorozpočtové pohádky. Snad jediným kladem je zlepšení se Worthingtona, který konečně alespoň trochu začal hrát.

• 20.7.2012  00:46

Kde byl Aquaman?

• 11.9.2012  20:24
    Madagaskar 3 (2012)

Naprostá paráda! Původně jsem se toho dost bál, ale nakonec prostě super. A 3D není úplně zbytečný, scény kdy něco vyletí do vzduchu jsou celkem podařené a když ten lachtan letěl vzduchem při Alexově výstupu na hrazdách, tak jsem se trochu i lekl.

• 3.6.2013  17:05
    Maniak (2012)

Něco mezi Waxhouse a Pánem prstenů.. :D

• 2.6.2012  22:43
    Piraňa 3DD (2012)

Film mě prostě nemohl zklamat.. :-)

• 24.9.2012  19:42

Snad nejlepší díl z celé série. Je tu méně kecání a stoprocentní akce, parádní nestvůry a úžasná hudba.

• 5.7.2019  11:57
    Únik ze sekty (TV seriál) (2012)

Neuvěřitelné, jak mohou být lidé hloupí.. Samotný dokument spočívá hlavně v komentářích jednotlivých členů sekty a ač se tvůrci snažili je vyobrazit jako oběti, mně osobně s každou další minutou přesvědčovali o svojí stupiditě a svojí vlastní vině.

• 20.8.2012  12:31

Až do poslední chvíle velmi povedené. S vědomím, že by se ve filmu měli objevit nestvůry podobné The Descent a The Creep jsem si užíval všechny ty "děsivé" zvuky a scény. Bohužel s nestvůrami také začalo poklesávat mé nadšení, protože nic povedeného se nekoná a Chernobyl Diaries kombinuje zombie s mutanty. To nebyla dobrá kombinace

• 8.8.2011  20:00
    Auta 2 (2011)

Díky hodnocení uživatelů na ČSFD, které způsobilo, že Cars 2 je první modře ohodnocený film od Pixaru, jsem se upřímně strachoval, jaký to bude mít dojem na mě. A kupodivu (to je vtip, takhle je to skoro vždycky) se opět od celku liším, protože tohle byla prostě bomba! Tentokrát je hlavním hrdinou Burák, takže film nabírá víc na komediální stránce, ale také díky akčnímu ději na napínavém a akčním tempu. Samozřejmě je jasné, že všechno dobře dopadne a McQueena na konci nevyhodí do vzduchu, ale i tak... Navíc je všechno lemované skvělou hudbou Michaela Giacchina a dokonce i český dabing byl docela obstojný. Sice to tvůrci mohli přece jenom o trochu zkrátit, ale pár nudných momentů rozhodně nezkazí celek, který je, jak jsem již několikrát zmiňoval, senzační. Pro mě se opět uživatelé ČSFD hrozně mýlí (což není tak překvapivé, bylo tomu v roce 1990 s dvojkou Predátora, v roce 2011 se čtyřkou Screm a je tomu i tentokrát) a červená barva by na Cars 2 neměla dlouho čekat. 90%

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9