Fear Island (2009) (TV film)

Už podle ohrané šablony a jedné jediné věty se dá spolehlivě odhalit vrah()...

Pustina (2006)

Velice povedený horor. Výborně zvládnutý zabiják / lovec, hodně povedené triky a zvládnuté postavy. Jeden z nejlepších hororů které jsem poslední dobou viděl

Černobylské deníky (2012)

Až do poslední chvíle velmi povedené. S vědomím, že by se ve filmu měli objevit nestvůry podobné The Descent a The Creep jsem si užíval všechny ty "děsivé" zvuky a scény. Bohužel s nestvůrami také začalo poklesávat mé nadšení, protože nic povedeného se nekoná a Chernobyl Diaries kombinuje zombie s mutanty. To nebyla dobrá kombinace

Oko (2002)

Jestliže vše bylo způsobeno oční duhovkou, jak to že duchy i slyšela?

Spaceballs (1987)

V podstatě Star Wars převyprávěné pro děti :-) Lord Helma zabíjel

Seconds Apart (2011)

Skvělá myšlenka (horory s dvojčaty nevyhledávám) se stoprocentní realizací. Herci (především potom samotná dvojčata) odvádějí úžasný výkon, atmosféra je deprimující a některé záběry jsou obzvláště vydařené. Přesto ale bohužel musím hodnotit lepším průměrem (přibližně 3,5 hvězdičky), protože samotný film je bohužel nevýrazný a za pár dní mi název Seconds Apart nebude říkat nic. Jako jednohubku ale můžu jenom doporučit

Mask Maker (2010)

Mask Maker se veze na vlně klasických slasherů, ze kterých maximálně čerpá (The Texas Chainsaw Massacre a Friday the 13th). Průměrné herecké výkony a nejvíce klišovité vraždy co vůbec jdou (useknutá hlava, podříznutí, hod sekyrou...) však film shazují, ale naopak má výbornou atmosféru a záběry z minulosti jsou bezchybné. Jak píše LIVINGDEAD, že zvuk je nestálý, tak to nevím jestli koukal na kino rip nebo po domácku přetáčenou verzi, ale kvalitní rip určitě problémy se zvukem nemá.

Uneseni (2010)

Dost dobré a realistické. Vivas používá dlouhé záběry, herci podávají přesvědčivé výkony a suchá atmosféra by se dala krájet. Španělé začínají razit cestou hororů (i když tady se spíš jedná o thriller).

Stag Night (2008)

Jak to někdo může srovnávat s Metrem (2004), které nemá krom prostředí se Stag Night nic společného?

Donner Pass (2012)

Předvídatelné, ale v některých momentech docela strašidelné a vždy zábavné. To, co ze začátku vypadalo na obyčejný slasher, se zvrtlo v crazy kanibalistický horor. Uvažoval jsem dokonce o plném počtu hvězdiček, ale té předvídatelnosti asi vážně mohli trochu ubrat...