Dětská hra 2 (1990)

Chucky se vrací a je snad ještě charismatičtější než v předchozím díle, kvalitami ho ale maximálně jen vyrovnává.

Devatenáct klavírů (2008) (TV film)

Docela suché krimi, které ale ničím neurazí a je to příjemné zabití 90 minut.

Divadlo hrůzy (1976) odpad!

Údajná brutalita v tomhle filmu není ani desetinásobně menší, než jak jí většina uživatelů ve svých komentářích popisuje, tudíž můj mottiv, proč jsem si film kupoval, odpadl již hned na začátku, jelikož se to v průběhu nezmění a nezmění. Ale co se týče úchylnosti, s tou by měl režisér Joel M. Reed dostat Oscara, ne-li rovnou ocenění národa. To je však zatraceně špatně! Pro mě jako dlouholetého hororového diváka, který má za sebou všechny díly Saw, pár snímků z módní vlny o plešatých tlustých krosičích (Carver, Sweatshop) a sólových humusech typu Cabin Fever 2, je The Incredible Torture Show jen dalším hororovým Odpadem!, který jenom podporuje nějaké předsudky vůči ženám - např. že jsou otrokyněmi mužů nebo že jsou všestranně pitomé. Herecké výkony jsou na blití a když už tu šavli budete házet do nějakého kýble, odbyjte si rovnou také triky, zábavnost a celkovou kvalitu. TROMA, ačkoliv jí nemám příliš v lásce, mě zklamala na plný čáře, a pro mě se tento její počin stal jedním z nejhorších filmů, které jsem kdy měl tu čest vidět. Ale pozor! To není proto, že film nemá žádný příběh a je údajně brutální a bezduchý, ale protože je podle mě brutální jenom v mysli diváka, který si má všechno jen domyslet. To si radši přečtu Alenku v říši divů a budu si představovat, že do čajového dýchánku vtrhli teroristi a nacpaly hlavu Johhnyho Deppa do zadku mluvícího králíka. Omlouvám se, jestli z tohohle mého komentáře vyznělo, že jsem úchyl, ale já jsem si prostě i přes obrovskou kritiku a nadávky Divadlo hrůzy koupil, aby jsem mohl vidět něco, co film udělalo "Jedním z nejzakazovanějších filmů všech dob", abych mohl zjistit, jak jsem na tom se svou odolností vůči vysávání mozků z hlav brčkem, a hlavně vidět film, který by se měl (ale nestal!) stát nejnechutnějším filmem světové filmografie. Tudíž důvod mého nízkého hodnocení není zloba nebo znechucení, jako u většiny uživatelů (a já je chápu), ale hořké zklamání. Proto se u mě nejnechutnějším filmem stále stává Terror Firmer, též od TROMY.

Donner Pass (2012)

Předvídatelné, ale v některých momentech docela strašidelné a vždy zábavné. To, co ze začátku vypadalo na obyčejný slasher, se zvrtlo v crazy kanibalistický horor. Uvažoval jsem dokonce o plném počtu hvězdiček, ale té předvídatelnosti asi vážně mohli trochu ubrat...

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Co je na tomto sitcomu vtipného? To se asi už nikdy nedozvím

Fantom opery (1962)

Poněkud jiné zpracování slavného námětu o nevyrovnalém a něčím poznamenaném muži, který žije pod divadlem v kanálech a touží po pomstě, tentokrát poznamenalo samotného Fantoma, který již není tím zvířetem a pološílencem, jako v prvním filmovém zpracování z roku 1925, ale stal se dramatickou a politovánihodnou postavou, která i při jediné možnosti vybruslit z mizerného života bude zrazena a následně také vyhoštěna z normální lidské společnosti až do kanálů pod divadlo, které jí zničilo život ještě víc, než byl dříve. Teď ovšem nezešílí, jenom po léta očekává talentovanou dívku, která by splnila jeho poslední přání. Mimo hlavní postavy, kterou se samozřejmě stal samotný Fantom, se představí dvojice přátel a hlavní záporák, kterým se stane ředitel divadla. Sympatie jsou silné jak k jednotlivcům, tak k hereckému obsazení, které se snad nemůže nikomu zhnusit. To však ještě nehovořím o husté atmosféře, která sice není zas až tak silná jako v originále (kde byl Fantom ubydlen v o dost hlubším bludišti kanálových chodeb), ale stále je skvělá.

Fascinující proměny přírody (2009) (seriál)

Krásné záběry jsou jenom nepatrným zlomkem toho, co tenhle seriál rozdělený na tři DVD může nabídnout

Faust: Smlouva s ďáblem (2000)

Docela dobrý komiksový horůrek, který je bohužel občas trochu zmatený a nudný... A hlavně hlavní hrdina samotný Faust je ve filmu zatraceně málokrát, ale jinak vypadal fantasticky a hned jsem si ho dost oblíbil. Průměr

Fear Island (2009) (TV film)

Už podle ohrané šablony a jedné jediné věty se dá spolehlivě odhalit vrah()...

Freddyho smrt - Poslední noční můra (1991)

Pro mě třetí nejoblíbenější díl této série, a to hned po jedničce a trojce. Možná je to tím, že jsem si tento film pouštěl po nějaké době od ostatních, tudíž se nemohlo stát, že budu znechuceně zavírat oči nebo zívat jako u pátého dílu, který jsem si pustil hned po čtyřce a naštvalo mě, že je to furt dokola a dokola.