Nevědomí (2013)

Aby bylo jasno nesnáším Toma Cruise. Nesnáším Toma Cruise tak moc, že kdyby mě měli nutit koukat na Top Gun, nebo na Bastardy 3...no dobře, v tomhle případě se asi střelím do hlavy. Ale jinak ho vážně nesnáším. Přesto musím říct, že Oblivion je sakra, sakra dobrej film, odkazující na spoustu sci-fi klasik. A pro fanoušky kvalitního Sci-fi povinnost.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Všichni kdo neviděli, chci vás varovat před děsivým dabingem TV Nova! Nekažte si život! Ach jo, už se to tady jmenuje Zpátky do školy. Ať už přijde ten Cthulhu, protože tohle už si volá o konec světa.

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Po prvních pár dílech šla ta kvalita rapidně dolů. Ach jo, vypadalo to fakt dobře.

Lesní duch (2013)

Bylo to krááásně gore a to po titulkách potěšilo, ale naštvala mě jedna věc co se týče neúcty k předloze (tj. co se tam děje posledních 20 minut a hlavně kdo řekne jednu z nejkultovnějších vět) + něco mi tam chybělo...asi ten specifickej Raimiho styl, kterým dokáže udělat gore neskutečně vtipným...

Hannibal (2013) (seriál)

No nebylo to vůbec špatný, Mikkelsen je skvělej a dokáže být dostatečně jinej než Hopkins a zároveň udržuje Lecterovu osobnost. Fishburne je dobrej šéf a jedinej kdo mi vlastně nějak nesedí je hlavní hrdina, ač je jeho postava dobře napsaná nedokážal jsem si k němu vytvořit vztah a tak nějak doufám, že na konci řady zjistí, že Hannibal je kanibal a Lecter z něj udělá gulášek. Jinak režijně skvělý řešený rekonstrukce případů. Palec hore. Dávám čtyři z pěti jatýrek.

Plague Town (2008)

Mělo to pár fakt skvělejch momentů, fakt skvělejch nápadů (vzpomněl jsem si na Wicker Mana), ale zase mi vadila ke konci strašně kamera, střih a jedny podivně řešený masky...Takže naneštěstí to fakt dobrý u mě sráží to fakt špatný...

Zeljonyj Slonik (1999) odpad!

Jop, tak tohle je asi top hnus a všechno. Nechci to vidět znova. Díky, ne. Mimochodem je to celý na youtube.

Kara (2012)

David Cage, prostě David Cage.

The Collection (2012)

To čekání na DVDRip se docela vyplatilo. Mě se to líbílo. Většina věcí co mě štvala byla technického rázu, blbý střih atd. !SPOILER ALERT! A to kliché s Lucellovem se mi líbilo, hlavně protože jsem si říkal "A proč nepoužijou ty psy...Á vida, použijou je" !KONEC SPOILERU! Jinak mi vadil ten rytmus, furt se prakticky něco dělo, nedali si pět minut na konverzaci a to mi chybí ta absence dialogů a backstory postav mi to trochu zkazilo. +hrozně studiový chvílema