Support Lesbiens - live (2004) (koncert)

Zájem o Supporty časem upadl - Bet My Soul si ale ráda poslechnu i dnes.

U2: The Best of 1990-2000 (2002) (video kompilace)

Electrical Storm, Stuck In a Moment You can´t Get out Of a Larry Mullen jr.

Madonna: Sticky & Sweet Tour (2009) (koncert)

Show bez poslouchatelnýho zpěvu. Než dát těžký prachy za lupen, udělám si doma show za pár korun a budu z ní mít větší radost. Pověsim si pár prskavek na balkon, vypustím do světa pár barevnejch balonků a můžu jít spát. Á propos - Viděl jste ji už někdy někdo s nohama u sebe?

Cesta do Ameriky (1988)

Cestu do Ameriky a Záměnu mám moc ráda, ostatní filmy s Murphym sou těžký propadáky.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Někteří lidé jsou těžce prodejný čuňata a pro učinkující Faktoru strachu to platí o to víc. Pokud se tam zrovna někdo nedáví sraženou krví nebo rozšlapanýma žížalama, dá se na to koukat - ono hlavně člověk se může vyžít se svou škodolibostí - dobře jim tak, když pro peníze neví co by! :)

Návrat do ráje (1983) (seriál)

Pokračování už mě tolik nebavilo.

Nový svět (2005)

Nevím proč, ale tak trochu mám problém s Colinem Farrellem. Mnohými chválen, mě nechává na pochybách. Snad až na Tábor tygrů. Nový svět na mě působil podobně jako Alexandr Veliký. Táhnoucí se cajdák - ovšem viděn v klidu doma s možností přetáčení. Alexandra jsem v kině horkotěžko vydýchávala. Opravdu povedená byla kamera, hudba Jamese Hornera a lehce mrazivé roztoužené scény. Více ve mě tento film nezanechal.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

1/ Šílený vědec W. Bishop, který všechno ví, vyřeší a na všem se podílel. Po pár dílech trošku nuda. Škoda. 2/ Začíná to peckovatět. 3/ Nabralo to supr obrátky, nemůžu se odtrhnout.