Byeoleul ddadajwo (2010) (seriál)

Jak se může stát trhlá holka dospělou? V tomto případě tomu musí předcházet hodně těžkých životních situací. Seriál se rozjel slibně, svižně plynul díl za dílem, ale kolem 14ep se to nějak zaseklo. Už jsem nesledovala s nadšením, ale s tím že to chci dokoukat. Vtip a zábava šly stranou. Moc přehrocený bych bratranec právníka a jeho "nastávající". Na začátku byl roztomilý, no posléze ubrečeně nepříjemný. Nastávající naopak uječená fůrie.. no určitě by stačilo 16ep. Možná na to někdy kouknu znovu až bude seriál celý přeložen, ony totiž přeložené díly byly zábavnější než ty v angličtině. Tímto holkám děkuji.

The Boy (2016)

Téměř dokonalé. Opravdu po dlouhé době kvalitní snímek, který mile překvapí a padne do noty! Hned bych se koukla znovu. Strašidelnější barák už vybrat nemohli, a co teprve zjištění že zahrada je ještě strašidelnější; a tak teda straší v domě nebo haraší staříkům? Kdo by se o to vlastně staral? Hlavně, že tam byla Lauren Cohan, a byla báječná. Kino CineStar Ostrava│16/3/2016│2D

The Boy (2015)

Být fanda takovýchto dramat a pomalu jdoucího děje – je to film pro mě. Avšak nejsem, proto nízké hodnocení Možná pro někoho silný film, zamyšleníhodný.. jen je dlouhý a pro mě smutný. Jsem milovníkem zvířat! Proto mi byl hrdina i film proti srsti.

Aliance (2016)

Kino CinemaCity Ostrava│10/3/2016│2D

Šílenství Debory Loganové (2014)

V tomto případě se musím přiklonit k jedné hvězdě. Děj a příběh o nemocné není špatný, ale něco tomu chybí.. na to že to má být horor je to celkem nuda. Moc se toho vlastně neděje, babka je stará a nepříjemná, taky nevypadá nic moc.. někdy z ni jde husí kůže a stojí za to snad jen jedna scéna v jeskyni a hláška typu: "Blbí běloši, samé skryté půdy a komory.." ★/★

Les sebevrahů (2016)

Tady bych se uhvězdičkovala více, jen když si to porovnám s horory za poslední dobu - nadšení se sníží. Předvídatelné scény, nelogika uvažování hlavní hrdinky a hlavně její víra v dívku ve školní uniformě byla teda něco! ★★/★

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Kdybych seriál sledovala o trošku dříve v éře kdy šíleně letěli upíři a vlkodlaci, věřím že by mě tento seriál zaujal mnohem více. To se však nestalo a seriál jsem začala sledovat až kvůli Dylana O'Briena.. proto budu hodnotit tak jak to vidím teď. Seriál mi připomíná Upíří deníky. Pouštěla jsem si ho dabovaný spíše na pozadí obrazovky, když jsem rýsovala. Ve druhé řadě se místo rýsování stávalo spíše koukání, jenže už okolo třetí série člověk koukal a přišlo mu to přehnané, absurdní a celkem se u toho i nasmál. Dabing tomu moc nepomohl a zase se rýsovalo. Na práci na pozadí fajn. Co je plus jsou efekty, které se postupně lepší a je vidět, že seriál úspěch určitě má/měl. S01 ★ S02 ★★★ S03★★/★

Chunbunzzae namja (2012) (seriál)

Kdo si zamiloval gumiho zamiluje si i tento seriál. Je trošku jiný než ostatní, ale stojí za shlédnutí. Přišel mi trošku praštěný, ale správně praštěný. Nejkrásnější na této doramě je ta nádherná restaurace s jedním stolem, kde pouhý smrtelník nesežene rezervaci. A kde nemáte k dospozici menu, ale nadšeně očekáváte co se vám přinese. To bych si teda nechala líbit a sbíhaly se mi pěkně sliny. Co se týče samotného gumiho, je jiný než jsem doposud viděla a na tom je krásně stavěna i myšlenka doramy a celý děj.

Chongriwa na (2013) (seriál)

Tato dorama mě velmi zaujala hlavně díky představitelce novinářky Nam Da Jung (Yoon-ah Im). Jedna z nejpříjemnějších a nejroztomilejších hereček, působí vážně křehce a vlastně jako z pohádky. Pouštěla jsem si díl za dílem, jen abych věděla kam se děj dále posune. Jediné co mě zarazilo nebo spíše urazilo byl konec. Neskončilo to špatně, ale posun v čase tady vůbec nebyl třeba, tohle člověka akorát rozčaruje. Naopak co mě překvapilo a potěšilo bylo podání romantických scén, vše přirozeně podle staré školy. Žádné uchvacující polibky, zvraty a podobně. Hrálo mi to do noty; tento seriál určitě patří k těm co mi utkvěly v paměti a na který se znovu ráda podívám.

Zázračné kouzlo (2015)

Připravte se, že se bude opravdu hodně zpívat. Záporná postava místy připomínala Shinigami, zejména jak se vznášel - nožičky patyčky.