Tales of Halloween (2015)

Kdyz to berete trosku s nadhledem, uzijete si sviznou jizdu. Ovsem nejedna se o 100% horor žánr. Mnoho povidek bylo ujetych, prehnanych, ale kdyz si spojite filmy na ktere povidky ukazuji tak se slusne pobavite. Bat se moc nebudete, ale lekacka tam minimalne jedna byla.

Velká vánoční jízda (2011)

Hláška. která neměla chybu: "Je pravda, že děti nejsou skutečné, že je to jen antihmota?"

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Opravdu musím uznat, že mě to bavilo. Konečně neházeli lidi o stěnu, ani je netahali po zemi. Mělo to hlavu i patu, a docela dobrý příběh, který i hezky objasnil pár věcí. Vůběc se to netáhlo, což se o předešlých dílech říci nedá. Nějaká ta lekačka, napětí a hlavně mě opravdu překvapila chvíle, kdy jsem si uvědomila, že jsem se do děje vžila a připadala jsem si jako v 5D kině. Sice šlo zhruba o 3 minuty, ale v 5D kině vesměs snímky delší stejně nejsou. Kino CinemaCity Ostrava│22/10/2015│3D

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Pilotní díl jsem ohodnotila jednou hvezdou, která byla i tak ze slušnosti... vůbec mě to nezaujalo, nebavilo, bylo to až moc pomalé a taky se tam nic moc nedělo. Další díly mnohem lepší (i když někdy to zavání taky trošku nudou, hlavně tehdy, když si řeknete, že kdyby tam ta nutná pasáž nebyla, vůbec by vám nechyběla). Tak uvidíme co bude dál.

Sinister 2 (2015)

Kino CinemaCity Ostrava│14/9/2015│2D

Spící agent (2015)

Kino CineStar Ostrava│12/9/2015│2D

Keopeuljeu (2011)

Moc hezky napsané, ukázka toho co vše dokáží ovlivnit sebemenší maličkosti. Něco takového jsem na začátku rozhodně nečekala.

Zloději (2012)

Jun Ji Hyun byla naprosto báječná. Celkově je to pecka. Hravost a vzájemná propletenost je na tom to nejlepší. Zloději jsou unikátní, ve spojenectví se člověk hezky ztrácel až to vzdal a nechal se unášet akcí.

Chogamgak keopeul (2008)

Tohle byla dobrá blbost - v dobrém slova smyslu. Sice mi to něco celou dobu připomínalo, ale nepřišla jsem na to co. Samozřejmě tomu taky něco chybělo, ale co.. mě se to líbilo, mělo to větší smysl než kdejaký český film. Konec tak trošku čekáte, ale přesně stejně nevíte. Přišlo mi to prostě správně uložené. ★★★☆