Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Ale noták, tak skvělé téma na šest dílů? Proč se mi zdá, že cokoli zajímavého je točeno po trošce, kdežto jákákoli kravina má až 300 dílů? Je to škoda, rozhodně by se to dalo pořádně rozvinout.

Lassie (1994)

Je to sice dlouho co jsem to viděla. Ale tehda jsem z toho nebyla zrovna veselá. Nesnáším filmy s psy, jsou vždy smutné a mě nedělají dobře. Ani tento nebyl výjimkou.

Čokoláda (2000)

Vianne má snad nějakou nadřirozenou schopnost? Přeci jen její cit pro ''tvé nejoblíbenější'' nestačil na milého Rouxe. Čokoláda byla projevem menší vzpoury proti víře. Touha někam patřit, neznamenalo by to přizpůsobit se? Její čokoládu by chtěl přeci ochutnat každý. Možná stačilo, obout si černé boty, které nosí všechny ostatní maminky. Ale vyšlo ji to i tak, že by měla nějaký další cit? Přijemná, sladce upatlaná čtyř hvezdičká podívaná.

Vyjdi ven (2010)

Závěr překvapivý, tohle by mě tedy nenapadlo. Povedené!

Ellen (1994) (seriál)

Jedna pozoruhodnost, celý seriál v originále (překlad snad ani není) a rozumím tomu bez problému. Takže pro mě přijemné překvapení, klidná podívaná a bouřlivý smích.

Breakdance Girl (2009)

Obvykle se ráda dívám na filmy jako Honey. Kde mě tanec zaujme a někdy při Set Up 2 třeba i tzv. vyrazí dech. Tady jsem se dočkala jen tance, který mi ''sekaný''. A hlasité zvuky kroků a dupotu u toho rozhodně nepomohly k celkovému dojmu. Tančí asi dobře, ale nějak ji to ve filmu nesedělo.

Počkám na další (2002)

Zajímavý nápad, průběh dobrý ale nakonec mi ji opravdu zabylo líto.

Óda na lepicí papírky (2010)

Na šest minut je to až moc dlouhé, tedy nudné. I když je to k výročí lepících papírků. Byly tady už mnohem lepší nápady.

Danielle Steel: Srdce si nedá poroučet (1994) (TV film)

Když čtete knihu, představíte si vlastní svět, do kterého děj pasuje tak nějak sám a přirozeně. Po přečtení jsem si řekla, příjemné - pustím se do dalšího románu. A jelikož je Danielle Steel mou oblíbeňkyní, musím říct, že její knihy by se rozhodně daly zfilmovat mnohem lépe nežli filmem typu ''Jak jde čas''.

Láska bolí (2011) (seriál)

Hodně velké překvapení - nečekala jsem! Hned první díl neskutečně moc zaujal. Má hodně co nabídnout, doufám že se to ničím nezkazí. Skvělé pobavení! (17.7.2011) Přesně tento humor mi hraje do not.. znovu zkouknuto a je velká škoda, že dílu není víc. (11.8.2014)