Nae sarang (2007)

Hned od začátku mě to sice nezaujalo, ale po půl hodině jsem už koukala s přilepenýma očima na obrazovku. Nečekala jsem žádné dojetí, ale přeci jen se dostavilo a to platilo pro příběh s metrem. Který mě tedy zaujal ze všeho nejmíň ale zato mě jako jediný dojal a zasloužil si pár mých slz. ''Nic nezahřeje víc než objetí'', FREE HUGS by občas přišlo teda vhod. Škoda, že není žádný ,,Strom naděje'' pod který by se dalo zavěsit nějaké to přání.

Muži na stromech (2006) (seriál)

Expertka na vztahy v takovém zapadákově? Milá podívaná a občas i zamyšlení hodná pointa. Elmo mi přirostlo k srdci aniž bych ho kdy viděla a celkově tahle menší Elmovská rodinka zaujala.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Konečně seriál který pobavil každým svým dílem. Roztomilý Darnell se svou želvičkou a zbrklá Joy s ''vymáchanou'' hubou prostě nesměli chybět. Rozhodně vynikající a originální nápad. Každý díl něco nového a rozhodně ne nudného.

Super drbna (2007) (seriál)

První - druhá série mě celkem bavila. Vždyť ta sladká myšlenka bude B. s Ch. spolu? Třetí začala být nuda a čtvrtá? Ale noták? Další seriál založený na jedné prosté věci: Každý s každým. Docela si to pokazili, připomínají mi The O.C., které se také dalšími sériemi jen horšilo.

Všemocný (2011)

Vysněný život založený na jediné pilulce, no proč ne. Příjemná a ani jednou nepřerušená podívaná, což už o něčem svědčí. Oblíbený Bradley Cooper nesklamal a jen mě znovu ujistil, že je skvělým hercem.

REC (2007)

Něco na stylu zombie? To je tak akorát pro mě, ale bohužel občas nudné a zdlouhavé pasáže. Dvojka mi připadá zkrátka lepší. Mnohem víc se mi děj objasnil, napětí ve mě vzrostlo a mnohdy jsem se lekla. Bohužel v jedničce jsem se mi tohoto dostalo až ke konci.

Příčesky (2007)

Opravdu bláznivý nápad. Vlasy rostou z jazyka, uší a očí a kdoví čeho? Hlavně, že jeden menší šílenec si to užívá a svou ,,vlasatou panenku'' si s klidem houpe a zpívá ji: ''Ať roustou dál..'' Horor, který nemá žádnou konkurenci, originální a příjemná podívaná. Bohužel mi chybí jakési překvapení a nějaké to leknutí. Jinak bych neváhala pro víc hvězd.

Melodie mého srdce (2007)

Naprosto zaskočená, už je to hodně dávno co jsem slyšela něco tak dokonalého. Perfektní hudba, co oslovila srdce.

Znamení ve zdi (2002)

Film překvapil! Skoro celou hodinu se skoro nic neděje, ale konec se liší a příjemně zaújme. Rozhodně to není nijak běžný horor plný krve a podobně. Proto ***

Sucker Punch (2011)

Čekala jsem něčehosi víc... jen plno bojů, které mě chvílemi nudily. Efekty nestály za nic a celkov děj? Mohlo to být rozhodně kratší a vůbec by to nevadilo. Naopak, možná by mě to neuspalo. Asi to chtělo trochu víc fantazie, nebo bych měla být trochu mladší, abych se do toho pořádně vžila? Nic natolik zvláštního to nebylo. Jednou a dost.