Easykk

Easykk

Jan Straka

Rakousko
Padáám.....Tak padej :)

Skype: viz..Yahoo

32 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Interstellar (2014)

 • poster

  Amélie z Montmartru (2001)

  Jak mám okomentovat film do kterého jsem se 1.7.2010 beznadějně zamiloval?? A dokonce jsem se začal učit, ač jsem na to nikdy nesáhl ani z dálky, na klavír, tu ústřední melodii, což mi ničí a deformuje prsty, protože to je strašně těžký, ale co bych pro lásku neudělal že ;-) A když pak slyšíte něco co milujete, jak si to tvoříte pěkně sami - tak to pak musíte smeknout sami před sebou.cheche :o)

 • poster

  Propast (1989)

  Nádherné a nezapomenutelné. Zřejmě moje první Sci-fi, jenž jsem jako ještě malý rozradostněný člobrda viděl a rovnou trefa do nejčernějšího. Teď s odstupem bych řekl, že tohle byl průlom od kterého scifárny a mimozemšťany prostě Miluju. Pamatuji si jak jsem s otevřenou pusou žasl nad scénou s ovladatelnou vodou, od té doby se mi občas zasekne čelist a vypadá to jako kdybych permanentně zíval :o) 101%

 • poster

  Temný rytíř (2008)

  Uffff. Něco takhle nadupaného jsem od Batmana nečekal. Nolan je bůh!! Joker je ďábel!!

 • poster

  28 týdnů poté (2007)

  Takže pokračování mnou dříve zatracovaného, potom přijatelného, nakonec velmi oblíbeného filmu 28 dní poté...hmmm..nevěděl jsem jestli se těšit...všichni známe osudy dvojek, je jen málo výjimek, ovšem potvrzují pravidlo a u tohoto dílka se to více než potvrdilo. Výborná úvodní scéna (asi nejlepší co jsem ve filmech se zombie viděl), poté chvíle utlumení, jenže to netrvá dlouho a jsme zpátky. Je to rychlejší, dravější, drastičtější a líbilo se mi to víc než jednička - tím ji rozhodně nechci zatracovat - každý film je od někoho jiného a je to vidět. Fresnadillo mi sedne o trošku víc. Po třetím shlédnutí mě z toho filmu pořád mrazí...jdu si uvařit čaj :)

 • poster

  Úsvit mrtvých (2004)

  Kdo a kdo a kdo to je, kdo Ti hlavu uhryzne? Ať je to ten nebo ten, smeť si mozek koštětem. :)

 • poster

  District 9 (2009)

  No...WOW..a ještě desetkrát WOW WOW WOW. Neskutečné.. Tomuhle říkám FILM s obrovským F!!! Jetli dáš režii Half Lifea (až bude) někomu jinému než Blomkampovi, tak se na mě těš Hollywoode!!!!

 • poster

  Ďáblův dvojník (2011)

 • poster

  Ať vejde ten pravý (2008)

  Švédové zahodili brusle a vrhli se na film....výsledek je neskutečný...oni válí nejen na ledě, ale i na velkém plátně. Mladé slečně Eli bych předhodil Patyzóna i s celou tou jeho sebrankou, ona by už jim ty hlavičky krásně poutrhala a snad by konečně pochopili jaxe dělá správná romantika. :))

 • poster

  Brak (2002)

  Osobně nechápu hodnocení asi poloviny účastníků..protože ohodnotit Brak jako brak :) je sice příhodné názvem, ale né obsahem. Uvědomuje si někdo vůbec, že to je vesměs studentský film…že si ten film dělá totální srandu z ostatních filmů a spousty zaběhnutých filmových klišé…že to je vlastně svým způsobem parodie…vždyť už jen obsazení Jirky Korna do role zabijáka Vás mělo trknout k tomu, že si z Vás tenhle filmek dělá ,,prdel,, :)) A spousty skvělých hlášek k tomu….,,Adéélečko moja, nechceš svézt?,, ,,Vona to ze mě pozná, to ucejtí..se mě zeptá..tys šukal s mrtvolou..,, To je prostě nej...a taky v tom tkví síla tohohle filmu, dělat si srandu ze sebe, všeho a ze všech.. a o tom to je…neberte ho TAK vážně lidičky probůh :)))

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace