Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Krátkometrážní

Oblíbené filmy (9)

Amélie z Montmartru

Amélie z Montmartru (2001)

Jak mám okomentovat film do kterého jsem se 1.7.2010 beznadějně zamiloval?? A dokonce jsem se začal učit, ač jsem na to nikdy nesáhl ani z dálky, na klavír, tu ústřední melodii, což mi ničí a deformuje prsty, protože to je strašně těžký, ale co bych pro lásku neudělal že ;-) A když pak slyšíte něco co milujete, jak si to tvoříte pěkně sami - tak to pak musíte smeknout sami před sebou.cheche :o)

Propast

Propast (1989)

Nádherné a nezapomenutelné. Zřejmě moje první Sci-fi, jenž jsem jako ještě malý rozradostněný člobrda viděl a rovnou trefa do nejčernějšího. Teď s odstupem bych řekl, že tohle byl průlom od kterého scifárny a mimozemšťany prostě Miluju. Pamatuji si jak jsem s otevřenou pusou žasl nad scénou s ovladatelnou vodou, od té doby se mi občas zasekne čelist a vypadá to jako kdybych permanentně zíval :o) 101%

Temný rytíř

Temný rytíř (2008)

Uffff. Něco takhle nadupaného jsem od Batmana nečekal. Nolan je bůh!! Joker je ďábel!!

District 9

District 9 (2009)

No...WOW..a ještě desetkrát WOW WOW WOW. Neskutečné.. Tomuhle říkám FILM s obrovským F!!! Jetli dáš režii Half Lifea (až bude) někomu jinému než Blomkampovi, tak se na mě těš Hollywoode!!!!

Ať vejde ten pravý

Ať vejde ten pravý (2008)

Švédové zahodili brusle a vrhli se na film....výsledek je neskutečný...oni válí nejen na ledě, ale i na velkém plátně. Mladé slečně Eli bych předhodil Patyzóna i s celou tou jeho sebrankou, ona by už jim ty hlavičky krásně poutrhala a snad by konečně pochopili jaxe dělá správná romantika. :))

Brak

Brak (2002)

Osobně nechápu hodnocení asi poloviny účastníků..protože ohodnotit Brak jako brak :) je sice příhodné názvem, ale né obsahem. Uvědomuje si někdo vůbec, že to je vesměs studentský film…že si ten film dělá totální srandu z ostatních filmů a spousty zaběhnutých filmových klišé…že to je vlastně svým způsobem parodie…vždyť už jen obsazení Jirky Korna do role zabijáka Vás mělo trknout k tomu, že si z Vás tenhle filmek dělá ,,prdel,, :)) A spousty skvělých hlášek k tomu….,,Adéélečko moja, nechceš svézt?,, ,,Vona to ze mě pozná, to ucejtí..se mě zeptá..tys šukal s mrtvolou..,, To je prostě nej...a taky v tom tkví síla tohohle filmu, dělat si srandu ze sebe, všeho a ze všech.. a o tom to je…neberte ho TAK vážně lidičky probůh :)))