• Krátkometrážní

Život Briana (1979)

Pwijjde Wám snad njěco wtipnuého na jmuéně Bigus Dickus??? Jdete na ukřižování?....takže rovně, doleva a každý jeden kříž....Ale já jsem byl omilostňen, prý jsem nic neprovedl, tak můžu jít....Aha, tak běžte tedy, šup šup.....Néééé dělám si legraci, mám být ukřižován.....I vy jeden vtipálku, tak tedy rovně, doleva a každý jeden kříž!!! :o)

10 minuta (2002)

Neskutečně silné...co znamená deset minut pro jednoho člověka rozhodně neznamená deset minut pro druhého. Někdy nejsou vůbec nic a někdy úplně všechno. Někdy neovlivní ani jeden život, někdy desítky i stovky. Bohužel v dnešním světě stačí i minuta ba i vteřina k převrácení celého života naruby či jeho obrácení v prach..

13 duchů (2001)

Upozornění: Obsahuje sprostá slova..promiňte! Začalo to skutečně dobře, naháněčka ducha na vrakovišti věstila opravdu dobrou akci i hororový nádech, JENŽE...nástup rodinky to všechno hoodně snížil!! Pak už stáli za zmínku jen skvělí duchové, ti byli majstštykem, ale to bylo želbohu vše!! Nudná hodina uběhla jen díky těm duchům aspoň trošku, a bylo tu finále....no tak tohle by ze sebe nevyblil snad ani scénárista vékávéček...takhle dementní, stupidní, extrémně imbecilní a nasrávající konec jsem tedy opravdu nečekal (a to jsem četl i Dlouhé čekání ;)). Normálně jsem se začal smát...bohužel né upřímným veselým smíchem (to by mě to muselo pobavit), ale smíchem ze zoufalství...myslím že jsem si chvíli i trhal vlasy, abych se přesvědčil, že se mi to nezdá. Protože takovéhle blbosti se vám můžou zdát snad fakt jen ve snu. Prostě suma sumárum, veliké navnazení začátkem filmu, naprosto zabité zhovadilostmi v tom zbytku.

25 Ways to Quit Smoking (1989)

Že by mě to nějak pobavilo když mi raděj jak skoncovat s něčím kvůli čemu jsem zase začal jen kvůli Constantinovi....to by se museli ale kua snažit víc...mmmmm cigááárko....pro příznivce dlouhých dvoubarevných tyček tu mám báseň (né moji): ,,Láska je jak cigareta bílá - dokouříš, zapálí se jiná.,, :) (Pro rejpaly a zaryté pasivní kuřáky co nemaj na vlastní krabičku a tak nám bezplatně odsávaj naše draze zaplacené tyčinky po kterých se špatně dýchá - nepropaguji cigára - propaguji vše co byť jen zavání něčím škodlivým - však tělo má jít do hrobu zhuntovaný no ne?) P.S.- Přestal jsem už dvanáckrát a ta cigaretová bestie si mě vždycky našla :-// to by mohl bejt dobrej horor...velký kouřící cigáro, valící se Hollywoodem a dehtující vše čeho se jen dotkne, či na co vyfoukne :D

28 týdnů poté (2007)

Takže pokračování mnou dříve zatracovaného, potom přijatelného, nakonec velmi oblíbeného filmu 28 dní poté...hmmm..nevěděl jsem jestli se těšit...všichni známe osudy dvojek, je jen málo výjimek, ovšem potvrzují pravidlo a u tohoto dílka se to více než potvrdilo. Výborná úvodní scéna (asi nejlepší co jsem ve filmech se zombie viděl), poté chvíle utlumení, jenže to netrvá dlouho a jsme zpátky. Je to rychlejší, dravější, drastičtější a líbilo se mi to víc než jednička - tím ji rozhodně nechci zatracovat - každý film je od někoho jiného a je to vidět. Fresnadillo mi sedne o trošku víc. Po třetím shlédnutí mě z toho filmu pořád mrazí...jdu si uvařit čaj :)

500 dní se Summer (2009)

A mně se to prostě nelíbilo - na jedné straně slečna, která je sprominutím úplně vyndaná a na druhé pan fňuk co mu radí se vztahem malá holka?? Panebože prosím potopu na nás!!! A rozhodně bych jako dárek poslal dabérům párek hladových rotvajlerů, nebo těm co je vybrali - tohle se pyšní opravdu nejhorším dabingem, který jsem kdy zažil - to bylo fakt nechutné a možná i proto je moje hodnocení tak nízko. Ale nezatracujte mě, seženu si originál a kouknu se ještě jednou, přeci jen ty dva hlavní herce mám hodně rád a jen tak jim to nedaruju!! :)

96 hodin (2008)

Páni..dámy...takovou jízdu jsem dlouho nezažil. Liam Neeson je nejnaštvanější otec historie a dává to pánům z Albánie patřičně ,,sežrat,,. Nejmrazivější moment: Zprvu normální starostlivý telefonát (tímto momentem končí film a začíná peklo zvané I am Neeson :) ) poté co vrazí zakuklenci do pokoje mi začalo srdce pumpovat takovou dávku adrenalinu a endorfinu a kdovíjakého tamtoholinu ještě..že jsem, ač v pokročilé hodině ranní dosledoval heroickou jízdu až do posledního zapraštění kostí a poslední otočky hlavou v úhel neslučující se se životem! Pustit takovýchto tatínků víc do ulic, máme je do pár dní čisté jako travičku po ranní rose. :))