Musím tě svést (2002)

Mladý Trojan a Kraus s vlasy byly vlastně jedinými zajímavými momenty filmu.

Hlava 22 - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Tvůrci se snaží ukázat všechno, co v knize je, tedy to pak musí být letem světem. Bohužel na spoustě míst se nedostali k pointě, takže to vypadá, že vojáky buzerují a Yossariana nechceš bojovat. Navíc, kde se vzala ta jeho přezdívka?

Černé zrcadlo - Národní hymna (2011) (epizoda)

Nevím, kam přesně si tenhle příběh zařadit. Na jedné straně je to neuvěřitelně absurdní situace, na té druhé je to dost zvláštní a mám dilema, kam si to celá zařadit.

Ptáčníkův syn (2019)

Velmi zvláštní komorní drama, které má jistě svoji sílu a bylo točena na mých oblíbených Faerách. Ale celé to bylo takové zvláštní, rozvleklé, místy až nudné. Celkově nevím, co si myslet, ale vzhledem k tomu, že jsem u filmu usínal, tak hodnotím spíš níže.

The Gray Man (2022)

Až na zajímavý řešení Palachova náměstí to byla v podstatě bezduchá akční slátanina, kde jsme viděli Prahu jako milion další měst, kdy to někdy bylo vážně za vlasy přitažené. Vážně, kdo vymýšlí tyhle příběhy?

Učitel - Série 1 (2016) (série)

Celé to bylo hodně akční, místy hodně zhuštěné. Až na konci mi začalo docházet, že ten čas mohl i splývat, i když příběh byl minimálně na dva měsíce. Nicméně tímto si mě Poláci ještě víc získali a já se ptám, je takový problém něco takového vytvořit i u nás?

Učitel - Epizoda 10 (2016) (epizoda)

Ale jo, ten kdo za to mohl byl docela překvapivý. A je dobře, že to celé skončilo nejednoznačně.