Hlava 22 - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Nemůžu si pomoct, ale v knize je toho dost, co by se dalo zfilmovat, ale místo toho se musí vymýšlet nový děj.

Rod Draka - Nezvedený princ (2022) (epizoda)

Za mě asi větší spokojenost, jak s první částí. Ano, stále schází větší akce, ale to vůbec nevadí. Osobně jsem názoru, že k dramatu není potřeba nutně řežba. Kolikrát pletichy udělají víc.

Hlava 22 - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

Velká část se držela knihy, což bylo fajn. A pak do toho stejně hodí vidle.

Černé zrcadlo - Série 1 (2011) (série)

Určitě je dobře, že vznikají i povídkové seriály, kdy mohou být zfilmovány kratší snímky, které by byly na film moc krátké. Přiznám se, že mě první řada moc neoslovila, takže asi tento seriál odložím.

Hlava 22 - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Ten příběh, jak jde lineárně, jde strašně zvláštní. Pořád se s tím nemůžu srovnat s tím, že na jednu stranu jsou tu místa přesně převzatá z knihy, aby vzápětí došlo k totální blamáži původního děje.

Rod Draka - Potomci draka (2022) (epizoda)

Začátek trocha akce. Pak to přeci jenom bylo trochu rozvleklé, nějaký lore, o co běží, by se hodil. Nakonec jsme se přeci jenom zápletky dočkaly, takže otázka je, kolik bude žít členů rodu na konci série.

Asterix v Británii (1986)

Za mě jsou tyhle starší díly Asterixe prostě skvělý. Geniální je to v tom, že je pro děti i dospělé, což prostě velká část filmů není... A kanec s mátovým sosem je prostě legenda!

Hlava-22 (1970)

Film je určitě výborný, akorát je škoda že některé momenty nejsou více podle knihy. Současně mi ale přijde, že je tu dobře vystižena její atmosféra.