Hlava-22 (1970)

Film je určitě výborný, akorát je škoda že některé momenty nejsou více podle knihy. Současně mi ale přijde, že je tu dobře vystižena její atmosféra.

Musím tě svést (2002)

Mladý Trojan a Kraus s vlasy byly vlastně jedinými zajímavými momenty filmu.

Hlava 22 - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Tvůrci se snaží ukázat všechno, co v knize je, tedy to pak musí být letem světem. Bohužel na spoustě míst se nedostali k pointě, takže to vypadá, že vojáky buzerují a Yossariana nechceš bojovat. Navíc, kde se vzala ta jeho přezdívka?

Černé zrcadlo - Národní hymna (2011) (epizoda)

Nevím, kam přesně si tenhle příběh zařadit. Na jedné straně je to neuvěřitelně absurdní situace, na té druhé je to dost zvláštní a mám dilema, kam si to celá zařadit.

Ptáčníkův syn (2019)

Velmi zvláštní komorní drama, které má jistě svoji sílu a bylo točena na mých oblíbených Faerách. Ale celé to bylo takové zvláštní, rozvleklé, místy až nudné. Celkově nevím, co si myslet, ale vzhledem k tomu, že jsem u filmu usínal, tak hodnotím spíš níže.

The Gray Man (2022)

Až na zajímavý řešení Palachova náměstí to byla v podstatě bezduchá akční slátanina, kde jsme viděli Prahu jako milion další měst, kdy to někdy bylo vážně za vlasy přitažené. Vážně, kdo vymýšlí tyhle příběhy?

Učitel - Série 1 (2016) (série)

Celé to bylo hodně akční, místy hodně zhuštěné. Až na konci mi začalo docházet, že ten čas mohl i splývat, i když příběh byl minimálně na dva měsíce. Nicméně tímto si mě Poláci ještě víc získali a já se ptám, je takový problém něco takového vytvořit i u nás?

Časové pásmo bylo změněno