• Thriller

Vzkříšení démona (2015)

The Lazarus Effect se mi líbil, pěkně film uběhl, vůbec jsem se nenudil. Jen podle mého měli tvůrci trošku víc přitlačit na pilu, hned bych zvedl hodnocení na čtyři hvězdy, škoda. Dávám 60% .

Šlápni na to (2014)

Rozhodně příjemně ztrávený čas při sledování Børning. Rozhodně doporučuji. Dávám 70%

Sabotáž (2014)

Jak nějakej sráč může dát tomuhle filmu odpad?. No nic hovado se najde vždycky. JInak Sabotage je dobrý akční film ze staré školy. Arnold žije. Dávám 70%

Infini (2015)

Možná trošku nadhodnocuji, ale tenhle film mi připomněl moji nejoblíbenější filmy a hry. A to Resident Evil a Dead Space.

Come Back to Me (2014)

Celkem zajímavý nápad a i na film se dalo dívat. Ve druhé půli a hlavně ke konci hezky graduje. Bohužel pořád je Come Back to Me jen lepší průměr. Ovšem za shlédnutí to stojí, dávám 60%.

The Drownsman (2014)

Tak tohle se mi líbilo. Už od začátku se pořád něco děje, film nenudí, má slušnou atmosféru, obsazení a nakonec i celkem originální námět o jednom "vodníkovi", a to se v dnešní době téměř totožných hororů o ničem cenní. Dávám 75 % a můžu jen doporučit.

Shocker (1989)

Celkem zábavné béčko, které nenadchne, ale ani nikoho neurazí. Na nudný nedělní večer jak stvořené. Dávám 60%

Rychle a zběsile 7 (2015)

Tohle už nemá s Rychle a zběsile nic společného. Spíš s agentem 007. Spoiler : na konec pěkný rozloučení s Paulem.