• Thriller

Prokletý dům (2014)

Tenhle film mě moc nedostal, spíš skoro pořád uspával. Nemůžu doporučit, dávám jen 25 %

Sedmý syn (2014)

Seventh Son se mi moc líbil, už se nemůžu dočkat až vyjde na blue-ray. Tohle chci mít ve sbírce :) . Dávám 90% a rozhodně doporučuji !!!!!!!!!!!

Šofér (2014)

Tak tohle mě bavilo. Vynikající film. Můžu jen doporučit

Backcountry (2014)

Javorové umí. Backcountry je moc povedený snímek, má sice pomalejší tempo, ale to mi vůbec nevadilo i tak jsem byl celých 90 minut přikovanej k obrazovce a ke konci dokonce okousával nehty :) Dávám 70%

Sam's Lake (2006)

Tohle mi moc nesedlo, od herců až po televizní kameru. Napětí v Sam's Lake trochu je, ale nakonec mi to přišlo celé takové přitloublé, bohužel. 30% za za pěknou přírodu.

Late Phases (2014)

Rozhodně zajímavý vlkodlačí horor. Ne každému sice sedne, ale mě se líbil. Vynikající je hlavní hrdina filmu. Já dávám 60%.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Film filmů !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Černé moře (2014)

Jo tak tohle si nechám líbit, tenhle typ filmů mám rád. Napětí, vynikající obsazení, stísněná atmosféra ponorky. Dávám 75 %

Strážci Galaxie (2014)

Prostě bomba. Nemá cenu psát obsáhle recenze. 90%. Doporučuji !!!!!!!!!!!!!!!