• Thriller

Ju-on: Owari no hajimari (2014)

Tak tohle sedlo. Ne vždy se mi podobný horory líbí, ale tenhle se povedl. Od začátku do konce napětí, pořád se něco děje, 90 minut uteče jako nic. Už dlouho jsem při sledování hororu neměl to nepříjemné mražení v zádech. Ju-on: Beginning of the End můžu jen doporučit.

Preservation (2014)

To už nikdo nevymyslí něco nového :( . Podobný námět jako v Preservation jsem už viděl několikrát, takže celkem nuda. Dávám 25% a moc bych si přál aby se tvůrci hororů víc snažili.

NON-STOP (2014)

Liam Neeson, záruka kvality !!!!!

The Wicked (2013)

Dlouho jsem se tomuhle filmu vyhejbal, místní hodnocení mě odrazovalo. No nakonec jsem to risknul a vůbec nelituji. The Wicked je celkem vydařený horor a i trošku delší stopáž mi vůbec nevadila a 100 minut uteklo parádně. Na nudný večer doporučuji. Dávám 60%

Echoes (2014)

No Echoes mě vážně moc nedostal, ke konci už jsem mačkal na ovladači tlačítko STATUS, jen abych věděl kolik zbývá do konce :) Jednu hvězdičku navíc dávám za prostředí pouště .

Let Us Prey (2014)

Let Us Prey se mi líbil. Není to sice nic originálního, pár podobných filmů s tímto témetem jsem již viděl, ale to vůbec nevadí. Herci jsou dobrý, prostředí venkovské policejní stanice též dobrý a svižně to odsejpá. Dávám 70%

Chobotnice (1998)

Podobné filmy, mám moc rád. Na nic si nehrajou a skvěle pobaví. Na zabití nudného dne ideál. Já doporučuji

Dům v růžích (2002) (seriál)

Tak jsem konečně dokoukal tenhle filmovej maroton a vůbec toho nelituji. Můžu jen doporučit, i přes svoji délku mě Rose Red vůbec nenudil. Parádní horor, dávám 75% a doporučuji.