• Thriller

Moje letní prázdniny (2012)

Rozhodně, ale ne tak dobrý jako Odplata. Ovšem pěkných 70% filmu dám. Mel to má pořád v sobě

Ochránce (2012)

Ruská mafie, čínská mafie, zkorumpovaní poldové,Jason Statham a spousta ostrých nábojů, pár opravdu blbejch scén. Sečteno podtrženo 70%.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Trochu mě od filmu nejprve odrazovalo místní malé ohodnocení filmu, ale stejně jsem "EJBA" shlédnul a bavil jsem se náramně. Dávám 75%

Ghost Rider 2 (2011)

Že ten Cage leze pořád do horších a horších filmů. První Ghost Rider byl průměrný, ale pořád ještě docela zábavný snímek. Tohle? Už po půl hodině jsem to chtěl vypnout. Nakonec jsem to dokoukal. No já dávám 25%

Král ztraceného světa (2005)

Naprosto zbytečný céčkový film. Špatný herci, efekty, masky atd. Jednu hvězdičku dávám za hezkou přírodu a odvahu tvůrců tohle "dílo" vůbec pustit do světa mezi lidi.

Ocelová pěst (2011)

Příjemná podívaná na nedělní nudné odpoledne. Dvě hodinky Vám krásně utečou. Dávám 75% a doporučuji

Piraňa 3DD (2012)

Jo možná to je kravina jak bejk, ale já se bavil. David Hasselhoff tomu taky dal koule. Nesmíte Piraňa 3DD brát vůbec vážně, jen se posaďte a vypněte. Dobrá hororová komedia

Temné stíny (2012)

Podle mého nejslapší film dvojice Burton/Depp. Jo prvních 45 minut má ještě vynikající kvalitu, ale poté je to už spíš křeč. Škoda, mám totiž tyhle dva podivíny rád. No dávám 60%

Muži v černém 3 (2012)

Možná ne tak dobrý jako oba předchozí díly, ale i tak jde kvalitní podívanou s vesmírnými potvůrkami. Hodinka a půl uteče jako nic. Já dávám 70%

Sněhurka a lovec (2012)

Tak trochu jiná pohádka (určitě ne pro děti) o Sněhurce. A tohle zpracování se mi moc páčilo. Dávám 75%. Doporučuji.