• Thriller

REC (2007)

Kdyby hororů s podobnou kvalitou bylo natočeno do roka aspoň 5. REC je opravdu podle mého jedno z těch mistrovských děl hororu. Tady není co řešit 100%. Doporučují všem fandům hororů.

Takoví normální mimozemšťané (1996) (seriál)

Ze začátku opravdu vynikající seriál, ale postupně se degradoval až na docela trapnou hovadinu. Škoda

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Vynikající komedie. Kam se hrabe Bond :). Hlavní dvojici to šlape náramně. Dávám 70% a doporučuji.

Roming (2007)

Já se celkem při sledování bavil. Jednu hvězdičku jsem dal navíc hlavně kvůli Bolkovi. Je zde naprosto perfektní.

Johnny Mnemonic (1995)

Docela dobrý herecký obsazení, ale bohužel v tomto případě herci nezáří. Korunu tomu dává Dolph Lundgren jako kazatel (brrrrrrrrr). Film sám o sobě je šílený béčko. Někdy ovšem jsou tyhle šílenosti zábavný. A já se při sledování celkem bavil. Dávám 65%.

Underworld: Probuzení (2012)

Pro mne malé zklamání. Na film jsem se těšil opravdu hodně. Předchozí díly s Kate byli podle mého velmi podařené. U Underworld: Probuzení už tomu tak není. No dám tomu ještě šanci a film si pustím ještě jednou, uvidíme. Zatím 60%

600 kilo zlata (2010)

Možná jsem měl nějakou slabší chvilku, ale mě se film líbil a docela dost. Nádherná prostředí džungle, napětí, celkem ucházející herci. No dávám 75% a doporučuji. Na zabití nudy naprosto ideální.

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

K hodnocení dobrodružství o Flynn Carsenovi jsem si vybral tento první díl. Další dva mají podle mého stejnou kvalitu, nemá proto cena psát tři recenze ( jsem i krapet líný ). Musím říct, že mě se tahle televizní série docela líbila. Ano je to trošku přiblblé, někteří herci spíš podprůměrný, efekty to samé. Ovšem pokud nebudete nad vším moc přemýšlet a jen vypnete, tak se pobavíte. Jako já.

Pat Garrett a Billy Kid (1973)

Jeden z nejlepších westernů. Tenhle rejža to má pevně v rukou a svou práci ovládá mistrně. Filmu sedla též vynikající hudba od Boba Dylana. Snímek Pat Garrett a Billy Kid můžu jen doporučit.

Alcatraz (2012) (seriál)

Hodnoceno zatím jen po prvních třech dílech. Uvidím jak se bude seriál vyvíjet dál. Zatím to vypadá velice slibně. Možná mám trochu obavy, že s narůstajícím počtem dílů to upadne do stereotypu. No uvidíme. Jinak se mi moc líbí herecké obsazení.