Láska je slepá (2020) (pořad)

Zajímavý nápad a experiment, který dokáže pobavit. Pár slabších míst bylo to ano, ale buňky či svatby na závěr to bylo opravdu něco, co se nevidí. Navíc když se dobře zvolí postavy, které jsou sympatické a každá odlišná, máte z toho solidní porci zábavy. U svatby se teprve ukáže realita a ne pro každého je láska slepá. Solidně natočené, dobře sestříhané, zvládnuté napětí i emoce. Nebýt těch pár slabších dílů, nebál bych se dát klidně plný počet.

Hra o trůny - Poslední ze Starků (2019) (epizoda)

Hledám důvody proč je hodnocení tak nízké a stále je nevidím. Díl, kde je děj dobrý, na závěr další úlet ze strany Cersei a i když tomu chybí ten náboj předchozích sérií, tak úroveň není nejhorší.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Tohle měla být ta epická bitva, která se zapíše do dějin všech seriálů, zaprvé jako nejdražší a zadruhé jako nejlepší. Svou první část splnila, bohužel tu druhou zdaleka ne. Je to velmi dobrý díl, ale není dokonalý. Režie, kamera či scénář v tomto díle je naprostý úlet. Zvolení prostředí tmy je ideální, ale už ne práce v ní, protože ta nepřehlednost je fakt špatná. Divák se baví, užívá bitvu, ale řekne si na závěr "uf to byla jízda?!" To se bohužel nestalo, takže dobrý díl, ale famózní či epický rozhodně ne.

Černá listina - Newton Purcell (č. 144) (2020) (epizoda)

V druhé polovině série jen další vyšetřování, ale děj se zatím nikam neposouvá. Přesto se jedná o lepší díl než předchozí dva, Newton Purcell byl zajímavý zločinec.

Ozark - Season 3 (2020) (série)

Třetí řada předčila mé očekávání. Zvraty, napětí, vše naprosto skvělé. Od prvního dílu skvělý děj, to co chybělo první a druhé sérii, tak tato měla. Změna Vendy neměla chybu, v této řadě se ukázala její práva tvář.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Když si vzpomenu na Osvícení, tak se pamatuji vyšinutého Nicholsona, jak běhá se sekerou a jeho famózní herecký výkon. Něco víc? Vlastně ani ne. Takže co očekávat od pokračování, když si první díl pamatuji jen zřídka? Musím přiznat, že jsem se ze začátku ztrácel, ale teprve teď mi došlo oč v prvním díle šlo. Vše je prakticky o čarodějích, ale co víc, zajímavá atmosféra, slušné lekačky a i napětí. Návaznost ve všech směrech dobrá a je jen málo na co si stěžovat. Proč tedy nedat plný počet? Nevím a jediné řešení je, vrátit se na začátek. 7/10 = 78%

Toy Story 4: Příběh hraček (2019)

Tentokrát už není úplné nadšení, ale i přesto jde o velmi kvalitní animák. Opět akční zábava, příjemné postavy, příběh je už prakticky stejný a tato Toy Story série se zdá být zcela vyčerpána .. 8/10 = 84%

Orange Is the New Black - Série 4 (2016) (série)

Zatím nejlepší série vůbec. Po slabé třetí sérii jsem už nic nečekal, ale tato série se povedla se vším všudy.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Čekal jsem odpad, ale nakonec jsem dostal více než v předchozím díle. Možná je to tím, že si pomalu na nového Spidermana začínám zvykat. Dejte mi pár dílů a možná už to bude ono .. 6/10 65%

I Am Not Okay with This (2020) (seriál)

Výborný seriál, ale jak někdo tohle může srovnávat se Stranger Things? Proboha vždyť to nemá absolutně nic společného, je dobré se občas zamyslet než vypustíte něco do světa. Teď ale k věci, má to chytlavý styl vyprávění, příjemnou hlavní hrdinku, první polovina série je seznamování a ta druhá? Začíná se vše vysvětlovat, trocha napětí a fantastické finále! Takhle to má v seriálech přesně gradovat a o to větší zážitek, že se to vše vešlo do 7x20 minut. Právě kvůli tomu stopáž nemá šanci začít nudit. Náběh na druhou řadu povedený a o co vlastně půjde? To se snad brzy dozvíme v druhé řadě.