Drahokam (2019)

Depresivní, Adam Sandler ve vážně roli a to se nevidí často. Pořád jsem čekal, kdy se začnu smát, ale důvod k úsměvu tento snímek nenabízí. 7/10 = 75%

Outsider - Que Viene el Coco (2020) (epizoda)

První polovina byla zvláštní, pač si divák přijde opět na startu a nic netuší. Postupně se vše vysvětluje a případ dostává daleko větší rozměry než se na první pohled mohlo zdát. Do děje se dostává další vyšetřovatel, postupně dostáváme i lehké vysvětlení oč vlastně jde a kdo je pan tajemný. Do celého případu se hrne nadpřirozeno a dalšími díly můžeme očekávat hororové prvky. Opět spokojenost na plné čáře.

Černé zrcadlo - Série 5 (2019) (série)

Bohužel jen průměrná série. Herci jsou možná zvučnější než v předchozích sériích, ale herci vždy neznamenají zlepšení. Tvůrcům pomalu dochází nápady.

Černé zrcadlo - Železná vůle (2017) (epizoda)

Po hodech přichází sračka, i tak se dá tento díl nazvat. Na druhou stranu, název "Železná vůle" tenhle díl vystihuje přesně. Kdo dokouká tento díl, musí mít opravdu železnou vůli.

Sexuální výchova - Série 2 (2020) (série)

Druhá řada je svou kvalitou vyváženější než první a to je co říct. Tenhle seriál je otevřený, svým způsobem až perverzní, ale i tak dokáže zaujmout. Najdou se odpůrci, tomu věřím, i já nerad koukám na gaye ve filmech či seriálech, ale tady je to jiné. Seriál umí pracovat jak s postavami, tak s emocemi a to je hodně velká výhoda.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek - Epizoda 1 (2017) (epizoda)

Zatím rozporuplné pocity. Začátek byl velmi solidní, ale postupně první epizoda sklouzla do ukecaného dramatu, kde se nic moc neděje. Beru to, seriál musí nějak začít a tak seznámení s hlavními herci celkem dostačující. V dalších dílech očekávám více, tohle tempo by nemusel divák zvládnout.

Outsider - Roanoke (2020) (epizoda)

Těžký obrat v celém ději a napětí by se dalo krájet. Probíhá vyšetřování, které přináší stále více otázek. Opět když jde do tuhého, tvůrci to umí prodat. Začíná se nám rýsovat nejlepší seriál dle Kingovi předlohy a možná jeden z nejlepších seriálů z rukou HBO nebo se dalšími díly něco pokazí? Jsem zvědavý a napnutý jak kšandy.