Jurský park (1993)

Spielbergovi se podařilo rozjet obrovskou "dinománii" Film, který odstartoval skvělou trilogii, i když bohužel pan režisér si to už nevzal na starosti. Kupa skvělým herců, výborné efekty a krásná příroda.

Valiant (2005)

Hodně nedoceněný animáček!

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Rozhodně jedna z těch lepších a s velkým překvapením musím říci inteligentních komedií. Smithův humor jsem měla vždycky ráda. Jedno velké milé překvapení.

Můj pes Skip (2000)

Krásný, ale teda do háje smutný..

Prokletý ostrov (2010)

No.. na jednu stranu vážně skvěle povedený, natočený a mrazivý, ale na druhou stranu mě to v něčem zklamalo. Myslím si že 137 minut je moc, a někdy se to teda vážně táhlo a já se donekonečna dívala na hodiny. DiCaprio splnil úlohu fantasticky, tomu není co vytknout. Pro mě bohužel obyčejný průměr.

The Doors (1991)

Dokonalá harmonie, Šokující pohled do života jednoho z nejlepších umělců 20. století. Když v úvodu odstartovala legendární píseň Riders on the storm, polil mě nezapomenutelný pocit, který mě vydržel až do konce filmu. Jedinečný filmový úkaz.

Mlha (2005)

Jako pozor to nebylo zase tak špatný. Je sice smutný, že se snaží někdo napodobit tu krásnou klasiku. Ale tohle dopadlo teda nad mé očekávání.

Snídaně (1994) (pořad)

Jedině s ní stávám :-)

Drahé tety a já (1974)

Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších českých filmů. Výtečně natočený s perfektním humorem.