Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase (2009)

poněkud netypický film asi spíš pro odrostlejší děti, sci-fi film, které nemám ráda, díra v prostoru času to je akt hloupost a může to být jen ve filmu, první půlka ještě celkem slabší průměr, ale pak to bylo čím dál horší, tyto typy filmů opravdu nemusím.

Salton Sea (2002)

nezáživný film ve světě drog a jejich užívání, ani prví půlka mě nijak nepřesvědčila, že bych se měla dodívat, takže podprůměrný film aspon pro mě, nevím jak ostatní, ale jsou mnohem lepší filmy

Bernard a Doris (2006)

příjemný film o nezvyklém vztahu přátelství postarší ženy majitelky bohatých firem a jejího komorního, který se o ni staral, pomáhal ji, i když byl homosexuál, přesto k ní cítil pouto, které se jen tak nevidí,hezky se na to dívalo

Robin Hood (2010)

po dlouhém plánování jestli jít na tento film nebo ne, přeci jen recenze nebyli zrovna nejlepší, ale udělala jsem jen dobře, že jsem šla, velkolepé akční scény, boje, které neměly žádnou chybu, prostě američani opět nezklamaly, a jak umí výborně natočit větěšinu filmů, ani tady nezklamaly, výborná hudba, jen jedno se mi moc nelíbilo, nechápu proč tak musely konec odfliknout, mohli být ještě daleko větší bitvy, až by byl král Jan konečně poražen, a ještě jedna pro mě chybička, podle mého hlavní představitel Robina Hooda byl na můj vkus docela přestárlej, protože jsem viděla jiné verze, a tam byl přeci jen mladší, ale to jsou jen malé chybičky, které se dají opomenout, nebo se tak tím nezaobírat, hlavni je to, že je to určitě povedený film, s řadou skvělých kostýmů, to bych taky neměla opomenout, takže jednoznačně doporučuji, nedat na recenze, ty hodně klamou, prostě jít na film a pak sám ohodnotit, to je nejlepší řešení u tohoto filmu

Dar (2009)

pěkný film o tragické smrti mladého kluka a jeho rodiny, která se s jeho smrtí nedokáže smířit, hlavně jeho matka, ale vše změní v příchodu dívky, která s ním byla v okamžiku tragédie, která nosí pod srdcem jeho dítě, jediný co mě tam vadilo, že jsem bohužel neuvěřila emocím herci Pierce Brosnan, ten bohužel nehrál nijak přesvědčivě, ačkoliv je to jinak dobrý herec, ale to je jediná chybička, která v tomto filmu je, jinak bych dala 5 hvězdiček, ale i tak to stálo za to se na tento film dívat, který byl jinak plný emocí

Kalvárie (2004)

opět francouzské dílo- film, který je lehce podprůměrný, bohužel podle mého francouzy neumí hrát, nedokáží sestříhat film, aby byl něčím zajímavým, od tohoto filmu jsem moc neočekávala, a taky se mě to potvrdilo, že je lepší si v ybrat jiný jiný film, smysuplnější,

Hedvábná cesta (2007)

krásný příběh naplnění lásky a jejich nelehký život, kdy se muselo obchodovat s hedvábím, a nelehký úkol jet do Japonska, kde nalézá jinou lásku, v jiné podobě, sice tento příběh byl docela bez emocí, docela chladný, ale přesto se na to dobře dívalo.

Jak vycvičit draka (2010)

skvělá pohádka nejen pro děti, dráček byl krásnej, milej, děj měj spád, nebezpečné scény, smutné chvilky,ačkoliv přeci jen jsem pohádkám odrostla a už je nevyhledávám, přesto tohle bylo jak má být, animovaná pohádka se povedla a nevadí mi, že jsem to neviděla v 3D, určitě by vtom významný rozdíl nebyl, vřele doporučuji

Oni (2008)

nevýrazný, nic nedějící film, žádné lekačky, takže toto určitě není horor, nevím proč tvůrci filmu tohle natočily, když je to nezáživný, děj hodně pokulhává, kdo si myslí, že by se u tohoto filmu mohl bát, je na omylu, tady se bát není důvod.

Informátor! (2009)

ach jo taková nuda, vůbec to nebylo záživný v ději jsem se docela ztrácela, vydržela jsem u první půlky a tím to pro mě skončilo, kdyby to natočily lépe s prvky dramatičnosti, mohlo to dopadnout daleko lépe.