Nové sčítání hlasů (2008) (TV film)

vůbec mě to nebavilo asi z toho důvodu, že mě politika nezajímá a volby už vůbec ne, dala bych odpad, ale to bych byla hodně tvrdá, doporučuji jen těm, kdo se o toto zajímá pro mě nuda

Temné vzpomínky (2008) odpad!

nudný a hrozný film rozhodně odpad, nelíbíilo se mi na tom nic, divný děj, hudba hrozná, vůbec nedoporučuji

Jarní úklid s.r.o. (2008)

nelíbilo se mi to, hloupý film, nuda, nepovedlo se to, rozhodně nedoporučuji, ztráta času

Griffin a Phoenixová (2006)

krásný film o lásce, kdy obě dvojice ví, že umřou,ale přesto se do sebe náhodně zamilují a prožívají lásku, a nemyslína umírání, ale prořívají každou vteřinu, minutu, hodně smutný film, nemůžu k tomu nic vytknout, jen je škoda, že takováto láska může být opravdu jen ve filmu, v realitěje jen nenávist, zloba, ale nikdy se žádný vztah nepodobá téhle krásné lásce, což je škoda

Povýšení (2008)

nelíbilo se mi to, docela nudný, spousta zbytečných věcí, jsou daleko lepší filmy než toto.

2 dny v Paříži (2007) odpad!

tak tohle je naprostá nuda, mluvení o ničem strašný děj, rozhodně nedoporučuji

Gymnastka (2006)

bylo to super, tuhle tématiku mám moc ráda, je me to blízké, vřele doporučuji, je to zajímavý film o netoleranci a krásného umění.

Okamžik vzkříšení (2008) odpad!

tak tento film mě nezaujal, bláboly, nuda, je to film o ničem, je to fakt divný. Nedoporučuji, ztráta času

Osudové selhání (2007)

nebylo to tak špatné, docela zajímavé, ale napětí žádné, jen politika a film o odhalení špionáže, mohlo to být lepší

Hlas moře (2004)

nádherný film o právu jestli žít nebo zemřít.Ale Kdo má vlastně právo o tom rozhodovat soud, nebo člověk, když je někdo takto postižený a odkazaný na jiný lidi? Každýho je právo se svobodně rozhodnout jestli zemře, a když to tak chce někdo udělat at to udělá, nikdo nemá právo o tomto rozhodovat jen sám člověk, takže tento příběh plně chápu a souhlasím s jeho rozhodnutím, taky bych se tak rozhodla, a proč vlastně ne? Proč jen živořit, za pomoci druhých lidí? I smrt může být krásná ne jen život, který je někdy tak zbytečný. Pro mě to byl hodně smutný film, a jak jsem už napsala náderný film.