Muž na laně (2008)

docela zajímavý dokument o muži, který přes zákony šel po lanu u dvojčat v USA, docela ho obdivuji, že i řes zákaz to takhle s partou kamarádou dotáhl až do konce, i když se určitě musel bát, co když bych spadl, ale jeho odvaha byla dost dobrá. Takže doporučuji

Nadaný žák (1998)

od tohoto filmu jsem očekávala víc, jelikož jsem četla i knížku a tento příběh, byla jsem docela zklamaná,protože knížky od Kinga zbožnuji, ale rozhodně to nebyl špatný film, jen tam toho napětí mohlo být víc, doporučuji, ale jen pro ty, kdo nečetly stejnomenou knížku.

Bezcenný syn (2007) odpad!

tohle se snad ani nedá nazvat filmem, tak hrozný a nudný film jsem už dlouho neviděla, rozhodně nedoporučuji naprostá ztráta času, děj o ničem, strašná hudba co ktomu dodat, prostě odpad nic víc nic mín

Hlava nehlava (2006)

Tento film je dobře napsaný i zahraný, ale rodina byla šílená, a matka taky, chudák kluk vyrůstat v taktéto rodině, ale vypořádal se s tím nakonec dobře,i když je jasné,ženemohlo být pro něho lehké nakonec opustit matku, měla jsem radost, že ason na chvíli tam byla promítnuta gay tématika, i když jen okrajově, což je velká škoda, ale jsem ráda aspon za toto, film není špatnej, ale mohlo to být ještě víc dramatičtějš.

Poslední týden (2008)

nevím co k tomuto filmu dodat, někdy mě to přišlo nudné, jen nechápu proč se nešel hned léčit, jakmile zjistil, že má rakovinu, mám sice ráda takovéto typy filmu, ale mohlo to být víc dramatičtější, spousta hluchých mísr a zbytečných, mě to docela nudilo, očekávala jsem od toho víc,

Brilantní plán (2007)

tento film mě nijak nenadchl, asi z toho důvodu, že nemám ráda Demi Moore, bylo to docela naivní, že si myslela, že bude moci proniknout do světa mpžu, když bylo jasné hned od začátku, že v minulosti vládli mužži, a ženy byli utlačovány, i jen ta myšlenka vzít diamanty a pomstít se jim, to bylo hodně naivní, nevýrazné herecké obsazení, možná kdyby dali místo ní jinou herečku a bylo to lépe natočeno, tak by to bylo fajn, ale takto to bylo docela nudné, doporučuji sice tento film, ale jen z důvodu, že na večerní film to stačí, když není žádná jiná volba si vybrat jiný film.

Pohádky na dobrou noc (2008)

tento film se opravdu povedl, sice je to hlavně pro děti, ale mělo to grády, hlavně to morče bylo srandovní, to jsem se hodně pobavila,fakt dobře povedená komedie, rozhodně doporučuji,

Kit Kittredge: Odvážná novinářka (2008)

tento film byl slabý průměr, typický pro děti, děj nic moc, bohatí se vyvyšovali nad chudými, ale to se dalo čekat i vdnešní době to tak je, film moc nedoporučuji, byla to docela nuda.

Franklyn (2008) odpad!

tak tento film je absolutně o ničem nechápu jak někdo může točit takové filmy, doufám, že v kině to byl totální propadák, protože nic hezkého na tom nebylo jen blábol a hrozná nuda, tento film je o ničem, takže nedoporučuji v žádném případě.

Dračí války (2007) odpad!

tak tento film se vůbec nepovedl, hrozný děj, vlastně je to jen o dracích, a vymyšlené historce, nedoporučuji, naprostá zráta času