Volání mrtvých (2003) (seriál)

další seriál, který ač z mého nepochopilteného důvodu dávají v dopoledních hodinách, a právě tento seriál není vůbec špatný napětí, promyšlený děj, který je fajn, dívá se na to příjemně

Tak se měj (2009)

ačkoliv tento film není špatný, na mě působí docela nudným dojmem, klasická romantika, nic nového co bych už neviděla, je to zkrátka slabší průměr, ale dívat se na to dá, ale nejspíš, si ani nevzpomenu po delsím čase o čem to mohlo být, Škoda.

Kid (2010)

ač jsem se snažila tomuto filmu dát aspon nějakou šanci, nepodařilo se mi to, a to si myslím, že tyto žánry kde jsou problémy mám hodně oblíbené, ale film mě nepřesvědčil o svoji kvalitě a nedostala jsem se bohužel ani do konce, někdo šanci dá, ale já zkusím radějí jiný film, snad o něco lepší.

Není zač (2010)

není to vůbec špatný film a proto nechápu tak nízké hodnocení, je to citlivý lidský příběh ze života, copak jsme už tak zbblý dobou, že nám nic neříkají lidské problémy? a o tom ten film prostě je, Většina herců byla fajn, i ta stará paní byla nakonec taky fajn, copak musí hrát ve filmu jen mladí a krásní lidé? je to určitý věk, co je na tom tak zlého? mě se prostě ten film líbil tečka,

Poslední píseň (2010)

jejda tak pěkný film jsem fakt už dlouho neviděla, co je na tom, že je to romantický až přespříliš? první láska, ale i umíraní ale o tom všem je život, pravda herečka Miley Cyrus je mě dost nesympatická, představovala, bych si na tuto roli někoho jiného, ale i tak super, děj který má všechno co má mít dobrý film, i smutek z filmu který vzniká, to je taky život, proto bysme měli žít opravdově, prožít každou vteřinu, at už špatně nebo dobře, na tom vůbec nezáleží, ale mít čistou a pokorné svědomí, že to co jsme dělaly, tak jsme chtěli, nehledě na ostatní, co si myslí, co je na tom špatného? tohle všechno nám tento film říká, aspon pro mě tento film takto působil a doufám, že těchto lidí je více, než jen já, takovýchto klidně více, No jo romantička se nezapře jako já,

Baby Máma (2008)

komedie o vytouženém dítěti a těhotenství a jak otěhotnět za každou cenu a najít toho správného muže který si s tím nějak poradí, hodně známých hereček zejména Sigourney Weaver, kterou mám ráda, je to sice hodně obyčejný příběh, ale někomu by se tento film mohl líbit, nejsem výjimkou, takže nakonec to vše bylo nějak fajn.,

Nesnáší mne (2004)

opět francouzský žánr, bohužel nejsem fanouškem těchto filmů, je to jakýsi kriminální film se zápetkou s akciemi společností, ale herci jsou dost nepřesvědčivý, hudba také nic moc, ale pozor s komedií to nemá nic společného, to by mohlo hodně uživatelů zmást, pokud očekávají nějakou tu legraci, toto je docela vážné téma, ale ničím mě tímto film neoslnil bohužel,

Palindromy (2004)

tento film mě absolutně nesedí jako film, sice do odpadu to má dost daleko, ale děj je naprosto nezajímavý, neustálé střídání hereček je otřesný, jediný co na mě docela zapůsobilo, bylo téma potraty, ale to je jediný, co mě nějak uzemnilo, a to je sakra málo, od tohoto filmu si nic dobrého neslibujete naprostá ztráta času.

The Doors - When You're Strange (2009)

upřímně tuto kapelu neznám a tak mě prostě film nezaujal a jejich písničky ani nemusím poslouchat, natož se ještě podívat na jejich dokument, i když bych se možná dozvěděla něco o této kapele, ale fakt nemusím všechno vidět,

Spiknutí: Echelon (2009)

dobrý akční film, když má člověk nový mobilní telefon a navíc ho dostane jako dárek, měl by si dávat bacha, co z toho nakonec může vzejít, hlavní hrdina se mi líbil, zahrál roli fajn, jsem tímto filmem určitě spokojená.