Bludičky (2010) (TV film)

zatím hodnotím po prvním díle,, krutá realita osudů děti v dětském domově, herecké obsazení super,

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

tohle mě prostě nebavilo, severské filmy nemusím, bylo to nudné, nic moc se nedělo, tyto typy filmů fakt nemusím.

Muž v pokušení (2009)

film jako takový vůbec špatný nebyl ,ale herce Douglase prostě neberu, ne, opravdu, kdyby hrál někdo jiný taky se nic nestane, on pro mě není žádná hvězda, žádný super herec, vždycky hrál jen v béčkových filmech, protože na nic jiného se nezmůže, určitě stojí film na zhlédnutí, ale nic víc člověku nedá, prostě se člověk jen podívá a zapomene, a to by se u filmů prostě nemělo stávat. Hodnocení je zde vyvážené.

Začalo to jedné žhavé noci (2001)

film s prvky komedie, ale co mě vadilo, byla žena s jménem Jewel, roli snad až moc přehrávala, až to bylo trapné, dobře dávám tři hvězdičky, ale jen za pár momentů ve filmu, kdy bylo nějaké napětí, ale jinak mě film přišel nezáživnej, takhle si film rozhodně nepředstavuji, a hodnocení zde je až moc vysoké sand 66ˇ% ale víc určitě ne,

Ledové ostří 2 (2006)

další pokračování z krasobruslařského prostředí, připomíná mi to stejný jako první díl,. takže je to dobře koukatelný, mě se tento film určitě líbil

Rocker (2001)

film pro fanoušky rocku, já jim nejsem a tím bych to asi uzavřela, je mě celkem jedno co se s hlavním představitelem stalo nebo stane, nelíbilo se mi ani pět minut, a pro mě hudba naprosto úděsná.

Stopky lásky (2009)

tohle mě prostě nebavilo, asi jsem už přesycená romantických filmů, ale nějak mě tento film nezaujal, asi si dám pauzu od těchto filmů aspon prozatím

May (2002)

tak toto opravdu ne, stačíilo pár minut a bylo mi jasné, že tento film je naprostou ztrátou času nemusím za každou cenu vidět všechno, vidět krev, zabíjení, jaký to má proboha smysl?

Purpurové květy (2007)

klasická romantika, obdobné filmy jsem viděla už mnohokrát, taky mě tento film ničím neohromil, není nic nového co bych ještě neviděla v romantických filmech, klasické problémy párů a manželských problémů, ale dalo se na to dívat, ale je to spíš na odpoledne, než jako celovečerní film.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

dobrá akční podívaní kde hlavní roli má Tom Cruize, dlouho jsem ho nikde neviděla hrát a musím říct, že tato role mu opět sedla na výbornou, on vlastně vždycky hrál jen v těch dobrých filmech, a toto není žádná výjimka, fakt, v 90 letech by to byl obrovský filmový hit, ale i na dnešní dobu neupírá nic, neztrácí na dechu ani minutu, vše pěkně do sebe zapadalo a ono to vlastně uteklo až moc rychle na můj vkus, klidně bych si dala další podobný film s Cruizem.