Ledové ostří (1992)

ačkoliv je to velmi jednoduchý příběh z krasobruslařského prostředí, mě se to líbilo, v jednoduchosti je krása a tento film to jasně dokazuje.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

nemohla jsem se dočkar dalšího pokračování Harryho, ačkoliv jsem nešla na premiéru, film prostě nezklamal, když jsem si zde pročítala některé komentáře k tomuto filmu, nestačila jsem se divit, když se někomu nelíbí díly Harryho, proč na to chodí do kina, obvzlášt, když je to předkonec tohoto dlouhosáhlého příběhu, který je vždycky nečím vyjímečným. A proč jsem navštívila právě já tento film? O harrym se nedá diskutovat, to je jasně daný, ale moje nejoblíbenější postava je Snape, a proč zrovna tento? má něco do sebe, je tajemnej, zarputilej, má v sobě něco, co mě láká aby si mě svojí rolí získal. Slyšela jsem výtky na režiséra tohoto filmu, ale mě se nezdá být špatný, proč by měl pořád točit stejný režisér? at se dá šanci, i jiným. Takže děj, je v mnoha ohledech, všech co si představuji v opravdu dobrém megafilmu, ale přeci jen pár výtek bych měla, některé= scény mě přišly trapné, hloupé, ale i to patří k filmu, prostě něco se nemusí povést na 100% a nic se nestane, Voldemorta bych uvítala více, ale on vlastně nebyl ani pořádně vidět ani v ostatních dílech. Určitě doporučuji jít na tento další díl a rozhodně nedat na recenze, hodně klamou.

eXistenZ (1999)

hodně zvláštní sci- fi film, kde hraje hlavní roli mimo naše chápání, jakási jiná dimenze, kde se mohou hrát hry, s inplatovanými i- pordy, není to vyloženě špatný film, ale je asi mimo moje chápání, hry nehraji, a tak nějak jsem se nemohla vžít do pocitů herců, prostředí a jejich myšlenek, a určitě nevěřím na nějakou vyšší dimenzi, kde je dovoleno všechno, jen se připojit a je to, takhle určitě nemyslím,

Jesse Stone: Tenký led (2009) (TV film)

normální kriminální banální příběh, nic nového pod sluncem, mohlo to být daleko lepší, slabší průměr,

Tsunami (2009)

tragédie která změnila miliony lidí nejen v Thajsku, ale po celém světě, nebylo to špatné, ale zbytečně dlouhé a těch momentů jak vznikla tato tragédie bylo moc málo, ale přesto to byl docela podařený film.

Dvanáctiletí (2005)

děti jsou k sobě někdy opravdu kruté a dokáži sami překvapit dospělé, kdo by to do nich řekl, ví co je to láska, pomsta, atd už v tak mladém věku, nestačím se divit, jak je to v tomto filmu vše dobře promyšlené, nápadité, až děsivé co dokáží dělat. Určitě stojí za zhlédnutí. Film byl fakt dobrý.

Nebezpečná známost (2005)

co to bylo proboha za film? nedalo se na to ani dodívat, je to nesmyslný film, nechutný, , hraničí to s odpadem, takový film už nikdy více. Děsný, rychle zapomenout

Dlouhá cesta (2002)

naprosto souhlasím s uživatelem TheMaker, úžasný, krásný, smutný film, není k tomu co dodat, takových filmů více, a rozhodně to není žádné klišé, krása!!!!!

Cukrárna (2010) (seriál)

i když nejsem fanouškem našich českých herců, přesto tento seriál se mi líbí, a herečka Iva Janžurová je skvělá, a měla by mít větší prostor pro hraní, jsem zvědavá kam se tento seriál bude ubírat dál, zatím má dobře našlápnuto, a honocení je zbytečně hodně podrůměrné, viděla jsem daleko horší české seriály a filmy,