Díra u Hanušovic (2014)

Nevím nevím, ale české porevoluční filmy to je snůška sprosťáren a trapných vtipů. Dvě hvězdičky za krásy vesnické krajiny a pár "vtipů", kterým se dalo pousmát.

Interstellar (2014)

Cely film s otevřenou pusou a ten soundtrack. Tohle je fakt jinde!!! 100%

Batesův motel (2013) (seriál)

Parádní obsazení dvou hlavních hrdinů. Jejich role jsou zahrány opravdu přesvědčivě. Ze začátku velká spokojenost. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy nebyl fanouškem hororu psycho, tak jsem ani přesně nevěděl co můžu od seriálu čekat a byl jsem trošku mimo jak se začla osobnost Normana pomalu přetvářet v psychopatickou. Konec série byl parádní a myslím si, že ta druhá bude ještě lepší. Hodnocení 4* a 85%

Colette (2013)

Nesnáším Mádla(je to takový dowňácký ksicht), ale tohoto se zhostil dost dobře. Takže ode mě 3hvězdy.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Nevím proč zrovna Jeníček a Mařenka by měli být lovci čarodějnic...Představitel Jeníčka mě teda vůbec nenadchnul, byl takový obyčejný, za to Mařenka ta se mi hodně pozdávala. Začátek velice zajímavý, říkal jsem si tohle bude příjemná komická řežba, ale pak se celý film omezil na podle mě dost jednoduchý a laciný příběh, který jakoby vykrádal veškeré již dříve natočené filmy s námětem lovců všech nadpřirozených potvor. Prostě absolutně nic nového, nic strašidelného, spíše to byl hodně komický příběh. Pokud bych nebyl příznivcem takovýchto "pohádek" dal bych 2*, ale dám 3, pokud ovšem zmíním to, že snímek byl ve 3D tak půl hvězdy ještě odeberu, protože této technologii jsem prostě stále nepřišel na chuť...Hodnocení 2,5* a kolem necelých 50%.

Lesní duch (2013)

Nejděsivější film? Určitě ne. Dalo by se říct, že děsivé scény tam byly jen tři. A ty už si ani pořádně nepamatuju, protože tento koment píšu s odstupem času. 3hvězdy dávám z nostalgie k originálu. 60%

Očista (2013)

Thriller s originálním námětem, ze, kterého šlo podle mě dostat mnohem více. Někdy až velice tupé jednání a hloupost hlavních představitelů. Velice nesympatický herec, představitel malého syna odbornika na zabezpečovací systémy. (Už ani nevím jak se jmenoval) ten mi přímo pil krev a přal jsem jeho roli smrt. Potěšila mě velice temná a tísnivá atmosféra, bylo vidět, že autoři jsou tvůrci série Paranormal Activity. Jinak jsem nebyl nějak výrazně zklamán, ale těsně po skončení promítání jsem si řekl "průměr, který již nepotřebuji vidě". A pokud mi jej někdo nepodstrčí pod nos, tak ani neuvidím. I přesto, dávám 3* a 60%

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

A mě se to líbilo...Mělo to děj, podle mě i dobrou zápletku, zase z toho režisér "vytřískal" a ukázal nám něco nového, něco co nám u motorového masakru chybělo. Velice šukézní postavička hlavní hrdinky mě nenechala ani na chvíli v klidu a bylo mi jen líto, že při scéně s rozepnutou košilí se ta košile chovala proti všem fyzikálním zákonům a nepoodhalila více z krás této modrooké brunetky. Leather face sympaťák jako vždy, vždy mi ho je tak nějak líto i, on je to vlastně takový týraný pejsek, kterého všichni kolem nechápou. Řežba pořádná, ale nejvíc mě zaujala 3D scéna s letící zapnutou motorovkou, které synek Clinta uhýbá s otcovou bravurou. Příjemné pokoukáníčko na páteční večer strávený v práci. Hodnocení 3* a 65%