Thor (2011)

Tak MARVEL opět nezklamal. Filmy podle komiksů mi dělají čím dál tim větší a větší radost. Jsme fanouškem MARVEL, protože tenhle styl se mi prostě líbí a vždy mě uchvati. Thor nebyl vyjímkou. Byl pěkně natočený se skvělýma efektama a trikama a příběh byl jako vždy parádně provedený. Těším mě že se to mezi lidma chytlo a má to takové hodnocení. PS: Havního hrdinu jsem spočátku neměl rád (byl mi nepříjemný), ale pak se proměnil na příjemnýho sympatáka.

Grindhouse: Planeta Teror (2007) odpad!

Thle nikdy nepochopím!!Tarantino a Rodriguez mě dokáže vždy od jejich filmu odpudit!!

Rychle a zběsile 5 (2011)

Konečně se to povedlo a ve velkém stylu!! Rychle a zběsile měli zase štávu, kterou mačkají od začátku do konce a to do poslední kapky. Žádný triky počítačem, ale pořádný honičky s autama a samá nehoda. Tak jak to doopravdy má bejt u tohodle filmu. Nádšení ve mě vypuklo a adrenalin mi proudil v žilách. Rychlé a zběsilé to doopravdy bylo a ta celá parta poskládaná ze všech dílu neměla žádnou chybu.

Zrození Planety opic (2011)

Od první chvíle do poslední, jsem měl husí kůži po celém těle. Film to neni přímo o tom, že by se to tam mlátilo, ale je to suprově provedené, ten růst Caesara je udělaný opravdu skvělým zpusobem. Nejlepší film tohodle roku je jasnou vyzitkou, že PLANETA OPIC může být skvělá podívaná. Ještě ted se klepu nadšením a ůžasem z toho zážitku.

Osudové léto 2 (2011)

Naprosto uklidnujici oddychovka, která je pastvou pro oči, díky nádherně kouzelné krajině afriky a zahrátim pro duši. Film o surfování, ale s velmi príjemný prostředím, hercema a hlavně s pěkným příběhem. Vžil jsem se tak do toho, že je nemožná nenavšítiv všechny ty uchvatný místa. Herecke obsazeni bylo vybráno dobre a herci zahrali skvěle, ale hlavně zabery z vody a na surfu co byli, byli provedený lahodně a musí se jenom smeknout.

Správci osudu (2011)

Svému osudu neutečeš. Ale když je láska silnější, než osud, který se Vám jí snaží překazit, tak musíte udělat i nemožné. A o to se David Norris (Matt Damon) chce pokusit. Předběhnout svůj osud...Velmi unikátní příběh a skvěle promyšlený děj. Film sice nenabídne hektickou akci a adrenalinové zážitky, ale za to nebídne velmi kvalitní podívanou v neobyčejnym kabátu.

Obřad (2011)

Jsou lidi co věří dábla a nevěří na něj, ale můj názor je, že když většina věří, že je bůh, tak musí být i dáběl. Tento film je inspirovaný skutečným příběhem, takže nepřináší žádnou pořádnou akci a ani nic hrůzostrašnýho, pokud tedy nevěříte v ďábla. Chvílema jsem se dost bál a i se děsil, ale mzusím se přiznat, že ze závěru sjme měl husí kůži. A myslím si, že Anthony Hopkins neni herec, ale tvůrce psycho "hnusných" postav.

Drive Angry (2011)

Nudnej film o kterým musím říct, že mě vážně bavil. Nevím proč mě bavil a nevím čím mě potěšil, ale je to tak. Trikově to bylo provedený vážně skvěle a zahraný to bylo na urovni. Jen nevím jestli to měla bejt komedie a nebo tvrdej "akčňák". Drive angry jsem odsoudil dřív, než sjem to viděl a nechtělo se mi do toho moc, i když díky ukázkám mě to svádělo se na to podívat. NAkonec jsme se rozhodl a ani toho nelituju. PS: Nechápu, proč herec kalibru Nicolas Cage má tak podhodnocovaný filmy a proč se vlastně nemůže vyhrabat z dluhů.

Jsem číslo čtyři (2011)

Tak přesně tohle je typ filmů, který lahodí mím očím. D.J. Caruso opět dokázal že umí udělat zajimavý, který pohltí a nadchne. Všechny filmy tohoto typu jsou pro mě jako dělaný (Push, Poslední vládce větru,....). Akce kombinovaná s romantikou a fantasy příběhem je provedená naprosto bravurně a já jsme si to užíval od začátku až do konce.

Osudový dotek (2004)

Změníš-li minulost, změní se i budoucnost. Ale když se Ti nelíbí přítomnost, tak musíš změnit minulost i s následkama co se stane v budoucnosti. Tak zmateně to vypadá a bohužel je to nereálný, aby se mu povedlo udělat život podle jeho představ. Film je to opravdu deh beroucí a dokáže nejednoho citivého diváka rozplakat.