Trust (2010)

Drama jak se patří. Emoce Vám tečou přímo po zádech a odporně nechutný zážitek, který se Vám vreje přímo pod kuži. Deprese, slzy, řev a nenávist, vše v tomhle filmu Vás pohltí a určitě dostene. Clive Owen zahrál fantasticky a každá ta emoce je v jeho obličeji znát.

Cesta (2009)

Film cesta může nadchnout nebo překvapit, ale hlavně neurazí žádného fanouška. Je to stejný styl jako Kniha přežití (která se mi velmi líběla) a u filmu Cesta to neni jinak. Film se mi líběl, bavil mě a zníčený svět byl provedený famozně a prostředí bylo naprosto uchvatny. Film mě potěšil.

Souboj Titánů (2010)

Na tenhle film jsem se těšil dlouho. Stále jsem byl nedočkavý, ale když jsem viděl, jak se dá pokazit taková stará dobrá klasika. Bylo mi z toho hodně smutno. Není divu, že chtějí znovu oživit Souboj titánů a natočit další díl, aby to už za něco stálo. Mě osobně se nový Souboj titánů líbil, ale bylo zde několik chyb a vad. Film byl moc krátký na tenhle dlouhý a krásný příběh. Kraken ( Velmi zrůdně akvalitně provedený ) vystupoval z vody takovou dobu a během minuty byl zníčen. A Perseus se naučil během jedný šarvátky v lese hned bojovat. Ale vizuálně naprostý luxus.

Neznámý (2011)

N-apínavý E-nergický Z-běsilý N-ečekaný A-kční MY-steriozní FILM. Takhle ve zkretce bych popsal tento film, který mě nadchnul a považuju ho za jeden z nejlepších Thrillerů poslední doby. Nedá se předvítat a když už si ymslíte, že víte jak to je, tak Vás opět uchvátí zápletka a děj filmu. Liam Neeson je hercem, který se do podobných filmů prostě hodí a nikdo nemůže pochybovat o tom, že by to byl pouhý učitel.

Na doraz (2010)

Robert Downey Jr. patří k největší herecké špičce co znám, ale přijde mi, že v akčních filmech je mnohem vtipnější než tady v tom filmu. Film Na doraz místo, aby zahnal nudu, tak jí téméř způsoboval. Nemůže to ničím nadchnout a zaujmout, ale přesto to nejhorší nebylo. Ale přeci jenom, když se za film zasmějete tak 5x, tak to prostě neni ono.

Tři dny ke svobodě (2010)

Thriller, který dokazuje, že láska je silnější než-li všechno na světě. Otázkou je, zda by milující manžel dokázal dostat z vězení svojí ženu, když je křivě obviněná. Dvě hodiny plný napětí, drama a zároven i romantiky. Russell Crowe plánuje velmi chytře jak osvobodí svojí ženu z vězení. Tokové filmy jsou vždy skvělý a patří mezi mé oblíbené. Skvělé herecké obsazení a velmi kvalitně natočený.

Čtvrtý druh (2009)

Tak tohle byla pro mě lahoda. Jsem zapálený do všeho podivného a tajuplného co se děje z jiných světů a podobně. Tenhle film jsem si vychutnal od začátku do konce a zíral jsem na to pěkně s otevřenou pusou. Kvalitně provedený, dokonale zahraný a vše to nemělo žádnou chybu.

Hon na čarodějnice (2011)

První polovina filmu mě vůbec nezaujala, protože se tam absolutně nic neděje. Žádná akce doplněná divným dějem se díky bbohu vystřídá a konec filmu Nám alespon něco nabídne. Dobře provedený, ač moc krátký závěr. Alespon na ěnco se dalo z toho filmu koukat. Nicolas Cage je velmi oblíbený herec, ale v poslední době jeho filmy nejsou moc kvalitní. Škoda!

Zkus mě rozesmát (2011)

Skvělá komedie, která je pěkně zamotaná ale vtipná. Je prostě vidět, že...Adam Sandler ví jak na to, Adam Sandler umí pobavit a hlavně Adam Sandler táhne. Je oblíbený a jeho filmy jsou klasikou, ale největší stálicí na vrcholu humoru. Myslím si, že si to určitě zaslouží za to co předvádí a jakým způsobem baví lidi. Tenhle film je obzvlášt povedený a zasmál jsem se fakt dost. "Komplikované se promění ve velmi zamotané, ale láska je láska" - mé slova k filmu.

Miluji tě, Beth Cooperová (2009)

Celkem slušná komedie, která Vás dokáže i pobavit. Dokžáže i něčím upoutat diváka, ale neni to žádné mistrovské dílo.