Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Moderní kabátek je první velké plus, akční scénky rovněž. Postelova vsuvka se povedla, cítil jsem jak tvrdne péro i u gauče. Celkově to celkem hezky uteče, akorát je to tak nějak až moc uměle zamotané a nastavovane, ale nebudu hnedopich. Celkově povedená taškařice, kde Theron možná nastavila dost vysokou laťku pro příští ženské agentky v hlavní roli. Ehhm, byla dokonalá.

Auta (2006)

Možná je to tím, že animáky nemám rád, možná je to taky tím, že dementní humor tipu " to je čurina" mi trhá ušní bubínky...graficky na rok 2006 vydařené, místy slušný soundtrack a cz dabing Polívky. Jinak opravdu velké zklamání, čekal jsem daleko víc od animáku co tady má 82%.

Automata (2014)

Hezký vizuál nenahradí prázdný děj a nulové emoce. Přesně ten druh filmu, kde se může stát cokoliv a semnou to ani trošku nehne. Málokdy dávám filmu, který naplňuje mé žánrové chutě tak málo hvězd. Ach jo ( ještě víc zklamaně než se na první přečtení může jevit ).

Avatar (2009)

James to opět dokázal! Dokázal natočit film pro obrovskou masu lidí, kteří jeho Avatar budou hltat stejně jako jsem ho hltal já…Avatar je prostě vizuální mega šlágr pro celou rodinu, se slušným příběhem. Jo takhle si představuji podívanou nového tisíciletí a nových technologií…BRAVO Jamesi opět jsi to dokázal!!! 88%

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

"kuchař" z lágru utočí na moje nervy velmi zdařile, když ho náhodou zahlédnu přepínám nebo vypínám....odporné!

Babovřesky (2013) odpad!

Pane Troska ( opravdu jsem nezapomněl háček nad s ), Vy jste mě dokonale odzbrojil. Takže máte u mě hned několik rekordů. 1. nejvíc zmáčknutí tlačítka pause ( 6x nevolno, 3x na cigaretu, 2x na rohypnol ). 2. takto jsem se ještě nikdy netěšil na titulky 3. největší zklamání když titulky přišly, a uslyšel jsem Váš dementní hlas a celý ten zvratek v podobě Vašeho babovřeščího výronu pokračoval dál 4. nikdy jsem si nemyslel, že mi bude dělat obrovský problém dokoukat film 5. a na závěr Váš film nespadá do škatulky ODPAD! je to totiž zakopán daleko hlouběji ! Na závěr vyslovíme přání. Čerte EMIGRUJ!!!!

Backcountry (2014)

Na konci jsem si řekl: "ale až na ten konec dobrý." Solidní dávkovaní napětí ( medvěd, zvuky, křupání kostí ) versus výplň. Nádherná příroda jako bonus + zachovaná realita v mezích alá nemusím se smát, ale nebudu raději přemýšlet. Silné tři kousance!

Barbar (2009)

Valhalla je na dnešní dobu zvláštní film…film, který nepoužívá tuctové výplňové dialogy, vlastně se v něm téměř nemluví…film, který si nelibuje v častých střihách…film, který dokáže část publika zaujmout a další část ho totálně zašlapá do země…abych pravdu řekl, je jsem někde na půl cesty…chvílemi jsem se výborně bavil, hlavně bojové scény byly syrové a byla z nich cítit krev a napětí...dál jsem se kochal nádhernou přírodou, jenže cca po polovině filmu jsem začal pociťovat NUDU…vše se pořád opakovalo ( dlouhé záběry na krajinu, akční scénka trvající 20 vteřin ), žádný posun v před....radši se ani nepokouším rozebírat příběh…prostě Valhalla je taková poloviční skvělá podívaná pro „normální“ diváctvo…

Barbar Conan (2011)

A tuhle znáte? Narodil se synek co nikdy nepoznal matku, jeho otec ho miloval a naučil, jíst, pít, milovat a zabíjet a to se s ním táhlo celý jeho život, než nepoznal "čistou" Tamaru co mu po 16 hodinách dala, a to předem avizovala, že není děvka....a ten synek jí na konci odkopl a jel navštívit otce co ho tak dobře vychoval...kdybych neměl rád pohádky dám tam 1hvězdu jako fík, jenže já mám smysl pro hloupost a tupost tak dám 3, kdo ví jestli Tamara po titulcích nepozvala kámošku, stejně tak hot jako byla ona s Ona Ne M ....mužem.

Barbar Conan (1982)

Jedno z nejlepších fantasy všech dob co zabijí vlastní výpravnost a téměř vražedná stopáž...na druhé straně je zde spousta silných scének u kterých se jen velmi těžce dýchá. Asi nejsilnější tři hvězdy co jsem dal...třeba časem dozraji k více hvězdám.