Bláznovo zlato (2008)

Další z filmů, kterému je lepší se obloukem vyhnout. Dokoukat se to dá, ale s velkým sebezapřením. 35%

Machete (2010)

Celý projekt Grindhouse naprosto miluju, ale Machete mě zklamala. Možná jsem nebyl v tom správném rozpoložení, nebo pod vlivem těch správných omamných látek, každopádně jsem se dost nudil. Neříkám, že jsem se občas nezasmál, ale tohle bylo prostě málo. Konkrétně jsem třeba postrádal pořádný krutopřísně vtipně geniální dialogy. Uvidíme po další projekci, třeba názor otočím. Takhle ale zatím 60%

Kouzelný klíč (1995)

Příjemný rodinný film, u kterého jsem se ráno dobře nasnídal. Taková komornější Noc v muzeu. 60%

Boj o život (2007) (seriál)

Lidské tělo je velice podivuhodný organismus. 80%

Muž, který nebyl (2001)

Kdyby se tempo filmu měřilo na bpm, Muž, který nebyl by neměl ani 50, přesto jsem nenudil. Ta podivně líná atmosféra Edovy bizarní existence mi naprosto učarovala. Černobílé filmy mají své kouzlo, ale přidejte k tomu Coenovský nadhled, smysl pro humor a nápaditou režii, plus kamennou tvář Billyho Thorntona a filmová lahůdka je na světě. 80%

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Jsem seriálový dítě. Částečně mě odkojila TV Nova a její odpolední trháky. No a co. Když jsem GG viděl poprvé, mohlo mi být nějakých 12. Dost možná jsem tak trochu buzík, ale tenhle seriál mám prostě zarytý hluboko pod kůží. Ty miliony ubrebentěných a nesmyslných vět, ze kterých většinu ostatních diváků tak akorát bolí hlava, jsou pro mě něco jako gejzíry pozitivní energie. 7 sezón po 22 dílech a úroveň neklesla ani o milimetr. Gilmorky umí překvapit: dějovými zvraty často, režijním nápadem výjimečně. Miluju ty tuny popkulturních narážek na herce, zpěváky a béčkové romantické filmy. Většinu postav jsem si absolutně zamiloval /ať žije Parisin přítel Doyle/ a po skončení posledního dílu jsem regulérně brečel. Chci další sérii /já vím, že nebude/. Chci film /že by?/. Kdybych se mohl narodit znovu, přál bych si, aby to bylo ve Stars Hollow. Chci se vzbudit, dát kafe a kus koláče u Luka, pokecat s Kirkem, prokopnout Taylorovi prdel, jít do Vážky zprudit Michela, omrknout Jacksonovy rajčata, potom si zajamovat s Laneininou kapelou a konečně posedět při páteční večeři s Lorelai, Rory, Richardem a Emily. Jo a jinak jsem úplně normální... 100%

Krok za krokem (1991) (seriál)

Život byl mnohem jednodušší, když ti bedna řekla, kdy se máš smát. Pravda je, že Krok za krokem nikdy nebyla nějaká má úplná srdcovka, ale po přepnutí mozku do režimu hybernace se u sledování tohodle kýče dokážu krásně odreagovat. Navíc, řekněme si to na rovinu, kterej z nás by si s Dejnou nedal říct, že jo...70%

Zrození Planety opic (2011)

Nebýt těch několika nelogičností a občas trochu haprujícího stříhu, tak je to na plnou palbu. No, ono je to vlastně na plnou palbu i tak. Skvělý mix akce, super vizuálu, zručné režie, emocí a nasraných opic, dělá z tohodle filmu jednoznačně blockbuster "léta" 2011. Rád na to zajdu znova a doufám v pokračování. 90%

Roll bounce (2005)

Ve zkratce: parádní retro atmoška, KRÁLOVSKÁ muzika, hezký holky, scénář a dialogy z prdele. 60%

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Nejlepší bylo, když v tureckém sedu přeletěl z jednoho mrakodrapu na druhý. Jak to jen dokázal???