Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 13 bodů
Lenourr
Lenka Valtrová
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Animovaný
Drama
Akční
Fantasy
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pelíšky
(1999)
Nezapomeň na mě
(2010)
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
(2008)
Návrh
(2009)
Iron Man 3
(2013)
Vyměřený čas
(2011)
Avatar
(2009)
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
(2004)
King Kong
(2005)
Nic nás nerozdělí
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(16)
penylane
Barbuchta
baribal
Lukaviz
Bakllazaan
LenkaAK
seneki
Kletusak
Gizzer
EbiGuetta
star.falls
Teriisek
Pa3cisa
denisavary
StinkingPooh
Beruse
Časové pásmo bylo změněno