Vortex (2017) (pořad)

Super! Jenom bych účinkující rozšířil o Petra

Bloodshot (2020)

Jste si jistí, že to není film od Uweho Bolla. A Diesel už není tak cool, jak býval.

Venom (2018)

Ani Tom Hardy nedokáže spasit vše, a Venom je toho důkazem. 90% filmu je bohužel nuda bez jakéhokoliv nápadu a explozivní finále to žel nezachrání.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

SPOILER ALERT Sledováním této pohádky vám klesne IQ o 80 bodů a ještě se u toho budete zatraceně nudit. A jako bonus tu máme naprosto strašné herecké výkony, trapnou Bohdalovou počínaje a naprosto netalentovaným a otravným Šafaříkem konče. Ještě že existují pohádky jako Tři veteráni, Sůl nad zlato, S čerty nejsou žerty atd...

Star Wars: Poslední z Jediů (2017) odpad!

A takto milé děti, za obrovského aplausu končí jedna z nejlepších (ne-li nejlepší) filmová sága. R.I.P Admiral Acbar A nějak jsem nepochopil že celá rebelie je založena na tom, že se mocný Luke vrátí a stane se z něj jakýsi "JEDI GOD".

Avengers: Infinity War (2018)

Asi mě pustili jiný film než většině zdejší komunity. Po 100000000000000000000000000 viděná stejná M-šablona tentokrát rozdělená do dvou filmů, BLEH

X-Men: Apokalypsa (2016)

Absolutně jsem nepochopil proč SUPERTURBOEXCITING nejmocnější mutant všech dob, potřebuje armádu přisluhovačů + 4 idioty. Nehledě na ten digibordel všude okolo ze kterého se mi chce zvracet, a jako bonus je tu partička těch hodných mutantů kteří jsou extrémně nevýrazní a vypadají jakoby právě vylezli z kadeřnického salónu.

Lesní duch (2013)

"Chcípneš tu, ty jedna ubožácká fetko." No, ale dám 3 za 5ti vteřinového Bruce. PS: Mám takový pocit, že s remaky se poslední dobou roztrhl pytel.

Herkules v New Yorku (1970)

No co, existují i horší věci. Ale za ten souboj s medvědem (asi ledním) si to hodnocení zaslouží :-))