• Fantasy

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

Asi nejvic to zabila kompilace nejblitkovejsich scen z minulych filmu. Nikdy jsem nepatrila k vylozenym odpurcum, ale i bitevni scena byla desna a pusobila strasne nepresvedcive. A na oblicej Pattisona uz zacinam mit alergickou reakci, doprovazenou davivym efektem. Omlouvam se timto vsem skalnim fanynkam, ale lepsi hodnoceni vazne dat nemuzu,

Temný rytíř povstal (2012)

Vypsat heslovite vsechny chyby filmu by vydalo na stranu A4 - za zminku stoji prehrsle zbytecnych postav, moc komplikovany dej, absolutni deformace charakteru hlavnich postav. Jednu hvezdicku davam za velmi vhodne vlozenou prepadavaci scenu, ve ktere na nas vystrkuje zadek Gary Oldman - zajimalo by me, jak si ten chlap udrzuje figuru? Kazdopadne Gary pokracuje ve sve tradici - za tuhle roli rozhodne oscara nedostane.

Záměna (2010)

Takovy prumer, kdyz mate vymyty mozek a chcete si odpocinout, tak proc ne ^^

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Je to krasna odpocinkova konverzacni komedie s tematem klasickych kriminalek, ktera nijak neurazi. Skvely Robert Downey Jr. opravdu pobavil a zase ukazal, jak vyborny herec to je. Pata hvezdicka je za scenu s Harrym, prstem a psem :)

Andělé pomsty (2002) odpad!

Tohle Rutger Hauer a Arnold Vosloo proste nezachrani .... bud u toho clovek muze plakat zoufalstvim a nebo se smat nad lidskym idiotstvím :D Arnie, vrať se zpátky k Mumii, moc tě prosím!

Klub společníků óranské střední (2006) (seriál)

Dobra grafika, hudba, humor - dokonce si troufnu rict, ze tento serial je lepsi nez puvodni predloha. Ode me zcela zaslouzenych 5*

Avignonské proroctví (2007) (seriál)

Jednu hvězdičku dávám jen za charismatického Francoise Dunoyer :o)) Jinak je to nudná a nezajímavá pytlovina :o)

Machete (2010)

Machete je naprosto dokonalou vzpominkou a zaroven poklonou vsem akcnim filmum :) Danny Trejo je drsnak jak se patri, po vsech tech minirolickach konecne zazaril. James Bond by zezelenal zavisti, kdyby videl jak utek pred utocniky z nekolikateho patra resi Machete :)

Jesus Camp (2006)

Nejhorsi na tom celem je, ze se s tim neda nic delat. Nesouhlasim s vyjadrenim Richie666: Natocit takovyto dokument smysl ma, stejne tak jako zalezi na tom, jak kdo vychovava sve deti. Tvoje vyjadreni mi pripada jako bys rekl "No tak muj soused mlati a tyra svoje deti, no a co? Jsou to jeho deti, jeho vec."