• Mysteriózní

Assassin’s Creed (2016)

Tak dlouho se na film těším a vyjde z toho tohle..Obrovské zklamání pro mě, jako fandu herní série. Film bez příběhu, nudný, předvídatelný a bohužel většinou odehrávající se v Animusu... Kdyby zfilmovali příběh Altaira s Eziem, byla by to zaručeně lepší podívaná.

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Totální odpad bez děje, nic víc. Trapný pokusy o vtip. Navíc reklamy na frekvenci 1, cestovní kancelář a další kopu firem byly až moc nápadné. Takže nepovedená filmově trapná reklama.

Jump street 21 (2012)

Pohodová oddychovka u které si člověk odpočine a pobaví se. Pár vtipných scén fakt stálo za to :-)

Interstate 60 (2002)

Kéž by šlo dát víc hvězdiček... Dlouho sem neviděl takovej film, kterej by mě nenudil ani minutu. 100% :-)

Avatar (2009)

I když sci-fi není pro mě to pravé ořechové, tohle mě po vysokém hodnocení přinutilo se na to podívat. Avatar je prostě pecka a nemá cenu se tady o něm bavit. Tohle prostě musí vidět každej!

Amélie z Montmartru (2001)

Příběh který příliš nenadchne. Ovšem jakým způsobem je zpracován je téměř dokonalé. Film který když skončí, tak vy se pousmějete a řeknete si jaká to byla nádhera. Výborný francouzký humor a skvělá hudba. 95%

Pravidla moštárny (1999)

Film úplně mimo mě. Příběh byl prostý a jednoduchý. Kdyby v závěru nehrála tak dojemná hudba, tak si uvědomíte že se vlastně skoro zas tak nic zajímavýho nestalo. Podle mě nejpřeceňovanější film na CSFD.

Memento (2000)

Zamotanej sem z toho ještě teď. Film, který si mě získal a dostal se do mých top 5.

Americká krása (1999)

Snad aji životní výkon Kevina. Celý film byl fantazie a já si jenom přál ať nenaběhnou titulky :)