The Inhabitant (2022)

Najlepšie sú úvodné titulky čo rozprávajú o udalostiach z roku 1892. Zvyšok je absolútna strata času. Nudné, bez atmosféry.

Carnifex (2022)

Film je jedna obrovská nuda! Prechádzame sa po lese, rozprávame sa a tak stále dokola až sa niečo stane a celá nadržanosť odpadne, pretože opäť sa prechádzame po lese a rozprávame sa. Škoda času!

Renfield (2023)

Na komédie som veľmi náročný a presne takýto typ ma dokonca desí. Je to blbé, trápne a nezábavné.

Vřískot 6 (2023)

Sklamanie, pretože film je trápny! Tragický strih kde sa deň a noc, noc a deň prelína behom necelej minúty, dobodané postavy si behajú po scéne akoby nič, záverečná pointa "pomsta rodiny" je fraška. Začiatok perfektný, nemám rád vyvražďovačky, ale tu je to spravené inteligentne že to žerem... a potom taká mizéria.

Papežův vymítač (2023)

Začiatok fajn, ale potom snímok prezradil svoje "pravé meno". Béčkový kopec nezmyslov prezlečený do pekného šatu. Scenáristi zjavne nemajú poňatie čo je exorcizmus, čo bola inkvizícia a pletú si piate cez deviate. Ako príbeh graduje tak je to stále viac a viac neznesiteľné predstavenie a koniec je totálna fraška (zahnanie Asmodea do pekla). Hlboké sklamanie!

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Keby som bol ázijský teenager tak by ma to asi bavilo. Momentálne ale nie, pretože mám problém sa vyznať v postavách a príbeh ma nudí (veľa rôzneho dejového balastu). Postrádam tempo a priamu dejovú líniu.

Hodiny (2023) odpad!

Absolútne nezmyselná kravina bez hlavy a päty! Prvá tretina filmu je nuda, potom nasledujú halucinácie, ktoré gradujú do neznesyteľného exkrementu! Film, ktorý vie akurát tak dobre naštvať!

Mask Maker (2010)

Zo začiatku veľká nuda a celý film má iba amatérsky nezáživný nádych. Nesympatický a povedzme si úprimne, že aj zbytočný slasher.