Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Jakub Prachař ako záporák, je jediná vec čo v tomto filme funguje! Zvyšok herectva iba povrchne sa zúčastňuje príbehu, ktorý je extrémne nudný, miestami naivne hlúpy, bez emócií a s trápnym humorom. Je za tým slabý scenár? V rozprávke sa nepatrí zameriavať na niekoľko vecí, pretože z toho bude miš-maš ako sme videli tu a nevieme "koľká bije"! Krakonoš Švehlík? Bez komentára, radšej!

Nevyzpytatelné cesty Boží (2022)

Neskutočne skvelý film! Prelínanie myšlienok diváka, či a či nie je hlavná postava blázon, možné rôzne scenáre ako a čo bolo naozaj a to všetko zľadené do príbehu bez jedinej chyby. Príbeh má dynamiku, tempo, zvraty a keď diváka ovládnu emócie tak zistí, že sa zmýlil.

Mandrake (2022)

Film je hrozná nuda. Hviezda za prvú polovicu filmu keď sa príbeh iba rozbieha, potom je to neskutočne neprehľadné, bez atmosféry a napätia, žiadne emócie. Ani neviem čo si mám myslieť. O ničom, na hrane "odpadu".

Arvéd (2022)

Totálne sklamanie! Naozaj ma nebaví sledovať film, kde každých päť minút sme v inom čase a na inom mieste! Nelogické, priam nepozeratelné a neseriózne voči divákom!

Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora - Šum křídel (2022) (epizoda)

Nádhera! Konečne príbeh kde sa pracuje s atmosférou a neustále sa divák drží v napätí. Vôbec nezáleží, že príbeh je tuctový a mierne nudí. Najlepšia poviedka z celej série.

Benedetta (2021)

Film je jedna veľká nuda, absolútne ma to nebavilo a počas prvej pikantnej scény som to vypol. Benedetta Carlini umrela ako 71 ročná, len tak mimochodom.

Ďáblova kořist (2022) odpad!

Žánrovo podpriemerný horor s množstvom nelogických záležitostí a hlúpostí. Zbúchaný scenár bez hlbšieho štúdia problematiky exorcizmu, hrierarchie a fungovania Cirkvi. Proste iba zmiešaný miš-maš, vreskot, gymnastika, lezenie po stenách a očakávanie autorov od diváka, "že bojím, bojím a bojím"!

UFO (2018)

Žiadna akcia, žiadny thriller! Opäť sme klamaní!!! Prečo??? Celý príbeh je jedna veľká nuda, v podstate sa nič nedeje iba počítame, rátame a dešifrujeme signál.

Wrestler (2008)

Obyčajný tuctový príbeh, prakticky nezaujímavá téma. Nafúknutý Mickey Rourke, na ktorého sa diváci slabšej povahy nebudú vedieť dívať.

Harry a Meghan (2022) (seriál) odpad!

Naozaj zaujíma toto niekoho? V každej rodine sú problémy, v každej rodine sa niečo rieši ale len málo je takých, ktoré sú ochotné sa predať. Bulvárna prostitúcia.