Svobodný mládenec (1993) (TV film) odpad!

Dlhodobo bol snímok "Posledný upír" najhorším príbehom so Sherlockom Holmesom. Slobodný mládenec však predčil všetky moje nočné mory.

Lhát se nemá (2014) (TV film) odpad!

Odkaz pre TV Joj Cinema: "Nekŕmte nás odpadom!". Mám pocit, že vykúpili všetky televízne braky, sprostosti a kraviny.

Pohádka o caru Saltánovi (1966)

Sovietske fantasy rozprávky mali svoj príbeh, nepostrádateľný charakter, zaujímavé postavy, zapamätateľné scény. Toto je však výnimka.

Zvony od svaté Marie (1945)

Príbeh ma nezaujal, chovanie postáv sa mi zdá nelogické a nevšedné. Ingrid Bergman ako hviezda? Nuž nespomínam si ani na jeden film, v ktorom by ma očarila.

Pod obratníkem Kozoroha (1949)

Sklamanie! Od pána Hitchcocka som očakával viac, po unudenej hodine keď ma nedokázal zaujať ani jednou scénou som sledovanie tohto príbehu zrušil. Ingrid Bergman ako hviezda? Nuž nespomínam si ani na jeden film, v ktorom by ma očarila.

Dog Men (2014) odpad!

Neviem čo si myslieť o tomto filme. Absolútny paškvil. Videl som usmrtenie psa, potom jeho konzumáciu, do toho nejaká herečka... potom pes naháňal človeka a potom neviem.

Desátá oběť (1965)

Začiatok dobrý, zápletka dobrá a čo teda k tomu chýba? Príbeh je fraška, niektoré scény dokonca dementné.

Stupně poražených (1988)

Jedna z najslabších športových filmov, ak vôbec je toto športový film a nie iba športová tragédia roka.