252: Signál života (2008)

Katastrofický film v šate televíznej inscenácie. Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller = nezmysel, v tomto snímku sa toho nedočkáte, možno iba v kŕčovitej polohe s jedným zatvoreným okom.

Kin: Smrtící zbraň (2018) odpad!

Kde nič nie je ani daňový úrad neberie. Tento film je iba strata času. Neucelené, nelogické... kvitujem myšlienku "terminátor pre chudobných".

Tygři železnice (2016)

Čínska rasistická naháňačka. Zlí japonskí hlúpi okupanti versus šikovní čínski patrioti. Na druhú stranu ak divák má záujem o akčnú blbinu tak nech sa páči.

Já, knedlíček (2018) odpad!

Neviem kto mal z filmárov knedľu v hlave, ale výsledok je hrôza. Nepozerateľná vec.

Loli paradička (2019)

V kope braku slovenského filmového a televízneho braku jeden výnimočný dobrý projekt. Dementná Čiara nesiaha tomuto filmu ani po členky.

Ploty (2016)

Film vo väčšej časti utrpením, kým sa prehryzieme nudnými dialógmi a pasážami, tak sa divákovi sa chce už spať. A nepomôže ani to keby film vysielali na obed. Sfilmovať divadelnú hru je problémom, aby bola pre televízneho diváka prijateľná. Denzel Washington nezabúda na svoj pôvod a v podstate ide o film primárne určený pre afroameričanov.

Noc v poušti (2016)

Myslel som si, že sa jedná o televíznu produkciu. Pokiaľ to tak nie je tak ide o lacný snímok, ponúkajúci iba lacné dobrodružstvo. Najzaujímavejšie z príbehu sú holé nohy Stany Katic.

Doufám, že příště umřeš :-) (2018)

Oceňovaný maďarský film? Príbeh ma veľmi nebavil, teda skoro vôbec a myslieť na prsia Szilvii Herr tiež nebaví celú minutáž.

Příšerákovi (2017)

V podstate príšerné. Neoslovilo ma to a dokonca tak ako sa príbeh vyvíjal ma to negatívne desilo.