Divočáci (2007)

Snímok na jedno pozretie, na jedno zasmiatie a potom navždy zbohom. Príbeh na jedno použitie, bez väčšieho potenciálu vytrieskať nejaké možné pokračovanie.

Modrý blesk (1999)

Modrý blesk je jeden z nemnohých snímkov komediálneho charakteru, z ktorého si pozriem minimálne pár scén, ktoré mi aj po rokoch utkveli v pamäti.

Mimoni (2015)

Totálna hrôza! Nikdy viac.

Já, padouch 2 (2013)

Nezaujímavý príbeh, nie obsahom ale spracovaním. Ale o niečo lepšie ako prvý príbeh.

Já, padouch (2010)

Nezaujímavý príbeh, nie obsahom ale spracovaním.

Jméno růže - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Tak toto sa nedalo pozerať. Charakter inscenácie som ako tak prežil, ale zvyšok ma dávil ako zvratky po opici. Príbeh je vyumelkovaný (absolútne neodzrkadľuje dobu), charaktery postáv sú nezaujímavé a doslova kľajú oči (s originálom sa to nedá porovnať), dokonca postavy konajú proti nábožensky. Sklamanie!

Ve jménu Krista (2016)

Nezaujímavo podaný príbeh, od HBO by som čakal oveľa viac nielen tuctovú inscenáciu.

Složka 64 (2018)

Jeden z dvoch zaujímavých príbehoch z celkove zatiaľ štyroch o Oddelení Q. Kriminálna podstata filmu je veľmi presvedčivá, škoda že to spadne do obohraného klišé "zlý domorodec a dobrý emigrant".

Řidičák snadno a rychle (2015) (TV film) odpad!

Hnoj Cinema na začiatku svojej existencie sa dušovala kvalitným televíznym programom. Naozaj takéto niečo hlúpe odvysielať je ťažký hriech. Tento snímok patrí medzi tie, kde by filmári platiť divákom a nie naopak.

Manžel na zkoušku (2018)

Absolútne trápny príbeh. Škoda času tráviť nad nezmyslami.