Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Pavel Řezníček , hm... doteraz som ho nepoznal, ale pravdepodobne som ho už musel vidieť v nejakej filmovej úlohe. Tento seriál nezačal zle, navnadil ma aj keď komentáre postavy Nestora Bukowského mi vadili. Druhá epizóda bola z môjho pohľadu super, lenže tretia o ničom... naozaj miesto kriminálky sledujeme sexuálne dobrodružstvo. Po troch epizódach mám zmiešané pocity. Neskôr... v TV odvysielali ďalšie časti a ja som už nenašiel chuť a ani silu dívať sa.

Štír (1973)

Kto očakáva podľa hereckého obsadenia špionážny thriller bude sklamaný, pretože snímok je silne priemerná záležitosť s minimálnym napätím. Postava stvárnená Alainom Delonom by mala hrať "prvé husle" a pritom sa stráca niekde aj so svojimi mačkami. Finále snímku vo svojim vyvrcholení je mierna fraška.

Vražda na večeři (1976)

Nostalgia! Spomienka na mladosť, spomienka na obľúbených hereckých protagonistov, spomienka na staré skvelé mysteriózne filmy v úsmevnej paródii.

Labyrint (2012) odpad!

Snímok nemá ani hlavu ani pätu, príbehu vlastne nikto nerozumie, herecky obsahovo a výkonostne absolútne o ničom. Najväčší des bola skutočnosť, že či Lucia príde načas do práce alebo nie.

Laciný detektiv (1978)

Snímok s potenciálom na dvadsať minút. Po tomto čase príbeh stráca na vtipe, prestáva byť zaujímavý a ako paródia je to fraška.

Lev v zimě (1968)

Silne nudná dráma založená iba na dialógoch, žiadne napätie a pochabá zápletka... a dokonca postrádam historickú atmosféru. Snímok je iba sfilmovaná divadelná hra bez duše kinematografie.

Přátelé Bermudského trojúhelníku (1987)

Nepodarený či skôr veľmi nezaujímavý sci-fi snímok. Prvú poviedku som zvládol, nebola nič extra... teda skôr naopak, bola skoro o ničom. Druhú som nezvládol, tá bola už o ničom... a viac som sa už nepozrel na tento film.

Gamer (2009)

Príbehovo nezaujímavé, bez atmosféry a gradácie zápletky. Charakter snímku, že "zle postrihaný videoklip" je na mieste. Podľa mňa zbytočný príspevok do sveta kinematografie.

Lord Jim (1965)

Snímok je príliš dlhý na kvalitu príbehu, ktorý ponúka a dobrodružstvo nie je na takej úrovni aby diváka bavilo po celý čas.

Dva Jakeové (1990)

Sklamanie. Nečakal som síce nič ambiciózne, ale nemilo ma prekvapila celková zamotanosť príbehu a následná nuda s množstvom rôznych postáv, z ktorých viac je zbytočných. Neviem či Jack Nicholson nezvládol réžiu, alebo bol scenár prekombinovaný.