Nenávist (2004)

50%.Nevim,co mě na tomhle tolik imponovalo.I těch pade je až moc.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

V žádném případě tenhle horror nijak nevybočuje z řady vyvraždˇovaček.Ječící oběti,nelogicky se schovávající na debilních místech a jednostranná brutalita.Kdyby mu alespoń uřízli hlavu,atˇ si taky užije!50%.

Toxin (2003)

Mexico neni co se týče kriminality,práce,sociálních jistot hezká země.Film má patřičně dusnou atmosféru,dokonce i ten konec není obvyklej,ale celý je to natočený dost průměrně.Od Rowdyho mám rád jeho první filmy,ve kterejch bylo dost solidní akce,ale tedˇ už ani to nefunguje.Průměrných 50%.

Adamovo tajemství (2003) odpad!

Tenhle film jsem viděl asi před čtyřmi roky na VHS.Tedˇ jsem si tady přečetl,že jsem pelíškář,nudař,ignorant,a asi i debil.Asi jo,protože jenom debil si,jak píše Aleš Brichta v encyklopedii rocku,půjčí nebo koupí něco,aniž by si přečetl obsah.Tedˇ už si podobnej film nechávám ujít.Atˇ žije neherec Arnold.

Válka a. s. (2008)

Asi satira namířená proti aktivitám USA na blízkém východě,možná parodie.Vlastně ani nevím,vůbec jsem se v tom neorientoval,tenhle druh filmů my přijde úplně zbytečný.40%

Pohyblivý terč (1996)

Australan Russell Mulcahy natočil na počátku své režisérské kariéry zajímavé kousky(Kanec,Horal,Odražená střela,Vraždy podle Jidáše),film Pohyblivý terč ale patří do skupiny spíše těch nepovedených.Film točený na jednom místě s minimem herců,skoro bez akce,prostě kompletně spíše podprůměrný film.30%.

Jak je důležité míti Filipa (2002)

Rupert Everett a Colin Firth=skvělá ústřední dvojice tohodle velmi povedeného dílka.Ne vždy se tvůrcům těhle kostýmních historických filmů z 19.století povede do filmu naroubovat tolik humuru a zábavy najednou.O.Parkera a jeho filmy nemusím,ale tento se mu povedl.70%.

Vévodkyně (2008)

Dobrý film,skvělá Keira a nesympatický vévoda Ralph.I když tyhle filmy nejsou vůbec můj šálek kávy,tak z povinnosti jsem to zhlédnul a nenudil.50%.

Lovci lidí (2008)

Tak tohle bylo pro mě utrpení.Asi někdo vybral tisíc norských korun,dal je prvnímu chlápkovi na kterýho narazil a točíme.Film amatérsky evropskej/Bystron.Dobeš/,tři obtloustlý upocený magoři a parta mladejch lidí,co jedou na výlet.Bál jsem se,a moc ,ale jen toho,že by mohl ten film mít víc než 75minut.A neměl,sláva!Za tu délku 10%.

Klub sráčů (2000) odpad!

Je to dost dlouho,co jsem ten film viděl,ale větší sračku neznám.Plovoucí hovno v držce!Kterej inteligent tohle vysral?