Cyborg (1989)

Film je hrozně špatné sestříhanej,a světe div se,vydržel sem u toho půlhodinu.Pyun je dozajista totální babral,ale VanDamme za to nemůže.30%.

Oni žijí! (1988)

Znova viděno,jedna hvězda navíc,ale nijak mě to neoslńuje,ani tehdy,ani ted´.Hodně jednoduchý,konec uspěchanej,žádný mysterio,a že by to bylo tak napěchovaný hláškama,to taky ne.50%.

Zlo neznámého původu (1983)

Po dlouhý době sem znovu viděl film oblíbenýho rejžy s tématem krys,což ale příliš nemusim.A uberu jednu hvězdu.Amatérská kokotina,kdy Weller po hodině zjistí,že to nebude žádná legranda,aby pak byt úplně rozsekal na padrť,a zabil krysu,která měla někdy půl metru,aby na konci rozmydlil krysu velikosti morčete.20%.

Zelená kniha (2018)

Lhal bych,kdybych tvrdil,že to bylo strhující,ohromující.K zasmání toho tady na Farrella moc nebylo,spíš taková ukázka ,jak lidi dva společný měsíce docela změněj.A taky to zapadá do současný doby,kdy snaha srovnat bílý a černý je až křečovitá.Z těch oskarovejch filmů poslední doby je ale tenhle asi nejlepší.Kde to ale nabralo pětaosmdesát procent je mi záhadou.60%.

Ticho před bouří (2019)

Ten film bojuje celou dobu s nudou,a i přes určitou originalitu vlastně jen čekáte,co se stane.Je to hlavně mysteriózní,komorní,pomalý,ale jak píše tady kolega,koukat se na to nakonec dá.50%.

Captain Marvel (2019)

Ty vole ,vidíte ten sloupek na týhle straně vpravo pod titulkem související.To je síla.Hádám,že samostatnej film bude mít i ten kocour,teď nevim,jak se mu v tom filmu říkalo.Pro věrný příznivce komiksů asi paráda,já tohle ohodnotim průměrem,i přesto,že ten příběh,triky jsou vážně na úrovni.Vidět sem to chtěl,vono kdybych komiksovky vyškrtnul ze seznamu filmů,který chci vidět,tak se to smrskne na asi tři filmy za rok,navíc s ohledem na početnou enklávu filmů od Netfilcku.Průměr,ve kterym potěšilo nejvíc triko s napisem Nine inch nails na těle sympatický Brie,a skladba od Nirvány,navíc na vinylu,což mě vůbec potěšilo.60%.

Shazam! (2019)

Tak tohle bylo hodně dětinský, bez lepšího příběhu, a chvílema jak parodie na kdeco. Dokonce sem se přistihnul, že v půlce filmu fandim spíš Strongovi, než tý buzničce v trapnym obleku, ale protože ten klaďák byl vlastně ještě děcko, tak sem to nějak překousnul. Každopádně slabota, a vůbec nechápu proč tuhle slátaninu pro děcka točil Sandberg. 30%.

Všechno nejhorší 2 (2019)

Oproti jedničce docela žánrová proměna.Komedie,thriller,trocha scifi.A kde je horor,napětí,krev.V jedničce toho taky moc nebylo,ale tady neni taky nic.Jako fantastickej film s prvkem thrilleru to docela funguje,i když po hodině už to lape po dechu,a já taky.Nakonec slabší tři.50%.

Nedotknutelní (2017)

Na odpad to rozhodně neni,a některý tady chrlíte úplně nesmyslný rozsudky,proboha je to jenom film.Francouzskej film byl samozřejmě o kousek lepší,asi i vtipnější,ale ani tohle neni hrůza.60%.

Čarodějovy hodiny (2018)

Překvapivej film od autora Hostelu.Sice dějově opravdu chabý,ale vlastně to ani nenudilo.50%.