Poslední Mohykán (1992)

tohle je výjimečný film, netřeba ho komentovat a už vůbec ne kritizovat. Nádhera!!!

Bunkr smrti (2008)

bezproblému tři hvězdičky a jako celek to chápu, což se nedá říct o grindhouse a příčí se mi srovnávat tyto dva filmy.

Skafandr a motýl (2007)

Myslím, že tvůrci mohli z tohoto snímku vymáčknout víc, ale na druhou stranu snímek je podle skutečné události a když přehlédnu streotypnost filmu pak 4 **** jsou dostačující.

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Nevidím na tom nic pozitivního i když jsem předem věděl do čeho jdu. Moje chyba...

Ratatouille (2007)

Jo tak tenhle nádherný animovaný příběh mě dostal do kolen. Ano, věděl jsem, že mám očekávat pařížský styl v podobě animovaného, krásného příběhu s kuchaříkem a myškou v čele, ale tohle!!! Je to tak moc chytrý, vtipný, a dokonce možná i nepředvídatelně napínavý, no prostě všechny kombinace co jen můžete do animace vložit a kde zároveň najdete pointu a důvěru k prožití nádherného zážitku a to se mi dostalo v plné parádě. (Propracovaná srdeční záležitost a to nepřeháním….)

Zkrocená hora (2005)

Já jsem z toho filmu trochu v p..... nejen pro tu "zkrocenost", ale protože neuvidím Heatha Ledgera v nových filmech.. To je hrůza... :-(

Mariňák (2005)

Tady není mnoho co dodávat... Jake Gyllenhaal je mocný herec, tuhle roli si evidentně vychutnával.85% Mohu jen doporučit.

Phoebe v říši divů (2008)

Nadprůměrný film? Neřekl bych.. Film je průměrný, pointa filmu nadprůměrná. Jako celek 70% Elle Fanning je opravdu talentovaná, ale i mladá, milá a příjemně se na ni dívá i přesto moje oblíbenkyně Dakota Fanning nezaostává a pořád v ní vnímám větší herecký potenciál.

Fontána (2006)

Hezký vizuálně propracovaný snímek, možná umí působit i temným dojmem, ale pro mě ne dost efektivní. Kdyby film trval cca 2h. a víc, dal bych hvězdy 3. Jo a chtěl jsem jen dodat Rachel Weiss mi pomohla vcítit se do filmu, bez ní bych o filmu kladně nemluvil.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

John Travolta a Uma Thurman v paradoxní drama komedii je velkým zážitkem. Obzvlášť, když se do toho vloží nečekané negativní faktory:-))