Noc v Roxbury (1998)

Tak za 1.noc v Roxbury není pro vážné povahy co čekají inteligentní humor. Za 2.divak si musí ujasnit, proč tato komedie vznikla a určitě to nebylo pro nějaký propracovaný snímek a jeho geniální zakončení. Šlo prostě, řekněme o "stupidní" humor, ve kterém se divák může pobavit a vydechnout. Mohu jenom poukázat, že film zřejmě nebude vhodným soustem pro starší, naopak smlsnou si na něm především ti mladší.

Dveře dokořán (2006)

Příběh, který je velmi propracovaný, donutí Vás přemýšlet a hlvně neskutečný výkon Jude Law. Mistrovský kousek...

Volání o pomoc (2007)

Myslím že netřeba komentovat.. Síla, síla, síla.

Polibek před smrtí (1956)

Napínavý příběh, který Vás lehce povede a určitě neunudí.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

usměvná, ba i dokonce drzá komedie, která mě vskutku zahřála na duši... pro mne je to překvapení. " Anglieee,Anglieeeee, Anglieeeeeeeee" to mě dostalo.

Avatar (2009)

Neobyčejně neobvyklý film.

96 hodin (2008)

Zaplať pánu bohu za to že tuto roli neobsadil Steven Seagal, nebo někdo podobnej. Uffff... Liam Neeson neměl chybu a díky němu se příjemně sleduje děj filmu. Nepromarněný čas.

Alfréde, Alfréde! (1972)

Nádherný snímek, který mě celou dobu povzbuzoval díky mé přítelkyni, která je velmi "podobná" (chování) právě jednou z hlavních postav filmu, konkrétně je to Stefania Sandrelli :-) Jinak musím říci na to jak se snímek z počátku tvářil, jsem byl zmaten pointou filmu a konec mě prostě lehce zklamal a zároveň překvapil. Jinak bravo!

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Tento snímek je pro mě hodně originální a vyjímečný. Audrey Hepburn je nádherná a dokonale mne ponořila do děje. Můj cíl je jasný - stáhnou si další filmy s touto charismatickou herečkou.