Warrior (2011)

Nenechal jsem se rozhodit zdejší kritikou, respektive kecy o klišé ve filmu a udělal jsem dobře. Jediné co snímek Warrior překoná pro rok 2011, je pro mne francouzká, citově zbarvená žánrovka(gerne) - Nedotknutelní.

Nedotknutelní (2011)

Po prvé, kdy mi nestačí maximální počet ohodnocení(hvezdiček). Překrásné..

23 (2007)

Nepřesvědčilo mne to jako psychologické drama s duševně nemocným, ani jako mysteriozní thirller o čísle 23. Jediný co bych vyzdvyhnul, je Jim Carrey za zvládnutí role.

Avengers (2012)

Neuvěřitelný Hulk - nejvíc rozesmál.. druhý den a pořád mám úsměv na tváři, ale to je bohužel jedinej pocit, co jsem si z Avengers odnesl.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Detektivka? Říkám si „nic pro mne”, ale kdepak.. Tohle bylo, to co jsem potřeboval, jako prase drbání! Režie, herci, atmosféra, prostředí.. To vše uchvátí i fanouška jiných žánrů, včetně mne.

Horší než smrt (2007)

Anglický černý humor? Jistě a na plno.. žádné servítky.) Tohle předčí většinu amerických komedií.

Všemocný (2011)

Věřím, že farmacie příjde s něčím podobným, jen to zřejmě nebude tolik účinkovat.. Bohužel to využije jen hrstka neskutečně bohatých osob. K filmu stručně - užil jsem si to. Chytré, skvělá režije a herecky bravůrně obsazené. Co víc si přát. :-)

Mrtvá dívka (2006)

Otálel jsem, pro negatvní komentáře k filmu a byla to chyba. 70%

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Začátek super a pak klesající se do pozvolnějšího tempa a opakování těch "stejných" vtipů, tě nemůže sesadit ze židle. Miroslav Krobot splnil, co se od něho čekalo, navíc fotbal miluji, přesto kvalitu více jak 60% nelze hodnotit. Do kina na český film pravděpodobně už zase dlouho nepůjdu.