Boeing 747 v ohrožení (1996)

Trochu nechápu, že se ten film někdy řadí mezi "Seagalovky"...ale co už. Nazval bych to vážně průměrem těchto akčních filmů. Zásahovka v letadle plném teroristů újde, mrtvý Seagal taky dobrý a letuška Halle Berry, proč ne? Tak akorát 50%

Přepadení 2: Temné území (1995)

No opět se projevuje skutečnost, že dvakrát natočit stejný film nejde. Snaha byla a výměna lodi za vlak je taky dobrá, ovšem temné území postrá i to co jednička měla: Chybí "sympatický" záporák, na Seagala se už skoro dívat nedá a akce sama o sobě taky za moc nestojí.

Přepadení v Pacifiku (1992)

"I hate being alone."..."Do you hate being dead?"....Jedna z těch lepších segalovek. Není už sice nejmladší, ale pořád ujde. Navíc magor Tommy Lee Jones je taky užásnej. Jinak akce jak má být, od přestřelek, soubojů až po výbuchy (můj nejoblíbenější je bomba v mikrovlnce:-D...Segal je fakt kutil :-D)

Kráčející skála 2: Odplata (2007)

Kevin se asi má v planů vrátit k novodobému akčnímu Herkulovi. No co k tomu říct, i když se on sám velmi snaží, výsledek vychází trochu moc naprázdno. Námět možná újde, ale až na provedení zavěrečných 20 minut je film vážně nevýrazný. Jestě horší než první díl, ale dá se to snést.

Kráčející skála (2004)

"I grew up in this town, people used to walk tall in this town, they wouldn't have traded the mill for a crooked casino and they wouldn't have stood around while drugs were being sold to kids."....Akční snímek na jedno shlédnutí, nezaujme, ale ani neurazí...Dwayne do role vyloženě pasuje a Neal jako největší zaporák s kravatou vypadá taky dobře a třešnička na závěr v podobě Ashley Scott jen potěší.

60 sekund (2000)

"Having sex or boosting cars... Um, oo! Well, uh... How about having sex WHILE boosting cars?"...Slušný námět a dobré obsazení, ALE bohužel je tu spousta proti. Herci sice slušní ovšem tááák nevýrazní ať už Nicolas nebo Angelina. Prostě to provedení není ono, takže jediné co to může trochu zachránit jsou ty auta a závěrečná scéna s Eleanor.

Deník nymfomanky (2008)

No co k tomu říct, zkrátka dokumentarní film o jedné nymfomance. Trochu nechápu význam. Dost dobře se na to dívat ani nedá, prostě to moc nezaujme. POMO to vystihl.

Informátoři (2008)

Film o ničem asi tak bych to shrnul. Netuším co tam dělají herci jako Billy Bob nebo Mickey...Ve filmu se skáče od jednoho k druhému a i když jsem se přemohl a díval jsem se na film podruhé nepochopil jsem trochu co tím básník mínil říci. Sotva na hvězdičku. Druhou a vlastně i kousek té první přidávám jen kvůli Amber, která vypadá vážně úchvatně :-P

V jako Vendeta (2005)

"A fake ID works better than a Guy Fawkes mask." Historie, součastnost, budoucnost...zkátka vztahuje se ke všemu (v dnešní době)...Guy Fawks bojující za pravdu před mnoha lety, Anonymous používající masku Guye Fawkse nebo film jako takový popisující krutou budoucnost... Je jedno z jakého úhlu se díváme, ale vždy tam najdeme aspoň trochu pravdy. Natalie a Hugo tradičně perfektní výkon. A způsob jakým V mluvil mě taky dostal. 85%